Reikia patarimo?+370 655 94094

Dviejų pusių peilių galandimo akmuo Hiamea H1003, rupumas 120-320

Prekės kodas: H1003

12,00 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki birželio 1 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Dviejų pusių peilių galandinimo akmuo Hiamea „H1003“, rupumas 120–320

Hiamea „H1003“ peilių galandimo akmuo jums padės pagaląsti bet kurį peilį ar įrankį. Aukštos kokybės juodojo karborundo danga ir dvigubas 120–320 grit grūdėtumo paviršius padaro šį galandimo akmenį nepamainomu pagalbininku kiekvienoje virtuvėje.

Patogus ir paprastas naudojim...

Daugiau

Dviejų pusių peilių galandinimo akmuo Hiamea „H1003“, rupumas 120–320

Hiamea „H1003“ peilių galandimo akmuo jums padės pagaląsti bet kurį peilį ar įrankį. Aukštos kokybės juodojo karborundo danga ir dvigubas 120–320 grit grūdėtumo paviršius padaro šį galandimo akmenį nepamainomu pagalbininku kiekvienoje virtuvėje.

Patogus ir paprastas naudojimas

Naudoti peilių galandimo akmenį Hiamea „H1003“ yra itin paprasta. Tiesiog braukite norimu pagaląsti peiliu ar kitu įrankiu per pasirinkto 120 arba 320 grit rupumo galąstuvo paviršių ir džiaukitės visuomet aštriais įrankiais. Šis galandimo akmuo yra įtaisytas ant silikagelio pagrindo, kuris galąstuvui suteikia ne tik ergonomiškumo ir praktiškumo, tačiau ir dizaino elegancijos.

Ilgaamžis ir patikimas

Hiamea „H1003“ peilių galandimo akmuo jums tarnaus ilgai ir kokybiškai. Aukštos kokybės juodojo karborundo akmens medžiaga ir pasirenkamas iš dviejų grūdėtumo paviršius užtikrina galąstuvo patikimumą ir efektyvų naudojimą tiek namuose, tiek ir profesionaliai.

Peilių galandimo akmens išskirtinės savybės:

• Unikali išvaizda ir stilingas dizainas bet kuriai virtuvei.

• Tipas: rankinis.

• Medžiaga: juodasis karborundas.

• Du darbiniai paviršiai.

• Matmenys: 180 x 60 x 27 mm.

• Grūdėtumas: 120/320 grit.

• Šiurkštaus ir vidutinio rupumo galandimas.

• Galandama braukiant peiliu ar kitu įrankiu.

• Patogus ir praktiškas silikagelio pagrindas.

• Tinka galąsti peilius ir įrankius.

Naudojimas:

  1. Pamerkite galandimo akmenį į vandenį 5 minutėms, tuomet ištraukite ir padėkite ant neslidaus paviršiaus. Ši procedūra turi būti pakartota visuomet, kai galandimo akmuo naudojamas ilgiau nei po dviejų dienų.

  2. Paviršius, ant kurio padedamas galandimo akmuo, neturi judėti. Galandimo akmuo galandant visuomet turi būti drėgnas.

  3. Pasirinkite norimą galandimo paviršių, priklausomai nuo peilio ar kito įrankio ašmenų nusidėvėjimo: šiurkštesnis paviršius – labai nudėvėtiems ir pažeistiems ašmenims; švelnesnis paviršius – galandimo užbaigimui ir sulyginimui.

  4. Laikykite galandamą peilio paviršių 15–30° kampu ir judinkite pirmyn ir atgal įstrižai per galąstuvo paviršių. Tuomet apverskite peilį. Visuomet pradėkite nuo šiurkštesnio ir baikite galąsti švelnesniu paviršiumi.

  5. Po naudojimo nuvalykite galandimo akmens paviršių švelniu šepetėliu ir palikite džiūti gerai vėdinamoje patalpoje. Peilį nuvalykite kempinėle ir vandeniu bei palikite išdžiūti.

Dėmesio: Nenaudokite galandimo akmens dantytiems peilių ašmenims ar žirklėms galąsti. Peilius galąskite švelniai, kad jiems nepakenktumėte. Nenumeskite akmens ant žemės ir kitaip nesutrenkite. Naudokite visą akmens paviršių galandimo tolygumui pasiekti. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu