Reikia patarimo?+370 655 94094

Dviejų pusių peilių galandimo akmuo Hiamea H1174, rupumas 1000/6000

Prekės kodas: H1174

29,00 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki balandžio 14 dienos

Turite klausimų?

Klausti
Nauja

Informacija

Dviejų pusių peilių galandimo akmuo Hiamea „H1174“, rupumas 1000/6000

Hiamea „H1174“ peilių galandimo akmuo jums padės pagaląsti bet kurį peilį ar įrankį. Aukštos kokybės baltojo korundo danga ir dvigubas 1000/6000 grit grūdėtumo paviršius padaro šį galandimo akmenį nepamainomu pagalbininku kiekvienoje virtuvėje.

Patogus ir paprastas naudojima...

Daugiau

Dviejų pusių peilių galandimo akmuo Hiamea „H1174“, rupumas 1000/6000

Hiamea „H1174“ peilių galandimo akmuo jums padės pagaląsti bet kurį peilį ar įrankį. Aukštos kokybės baltojo korundo danga ir dvigubas 1000/6000 grit grūdėtumo paviršius padaro šį galandimo akmenį nepamainomu pagalbininku kiekvienoje virtuvėje.

Patogus ir paprastas naudojimas

Naudoti peilių galandimo akmenį Hiamea „H1174“ yra itin paprasta. Tiesiog braukite norimu pagaląsti peiliu ar kitu įrankiu per pasirinkto 1000 arba 6000 grit rupumo galąstuvo paviršių ir džiaukitės visuomet aštriais įrankiais. Šis galandimo akmuo yra įtaisytas ant silikagelio pagrindo, kuris galąstuvui suteikia ne tik ergonomiškumo ir praktiškumo, tačiau ir dizaino elegancijos.

Ilgaamžis ir patikimas

Hiamea „H1174“ peilių galandimo akmuo jums tarnaus ilgai ir kokybiškai. Aukštos kokybės baltojo korundo akmens medžiaga ir pasirenkamas iš dviejų grūdėtumo paviršius užtikrina galąstuvo patikimumą ir efektyvų naudojimą tiek namuose, tiek ir profesionaliai.

Peilių galandimo akmens išskirtinės savybės:

• Unikali išvaizda ir stilingas dizainas bet kuriai virtuvei.

• Tipas: rankinis.

• Medžiaga: baltasis korundas.

• Du darbiniai paviršiai.

• Matmenys: 180 x 60 x 28 mm.

• Grūdėtumas: 1000/6000 grit.

• Vidutinio ir švelnaus rupumo galandimas.

• Galandama braukiant peiliu ar kitu įrankiu.

• Patogus ir praktiškas silikagelio pagrindas.

• Tinka galąsti peilius ir įrankius.

Naudojimas:

  1. Pamerkite galandimo akmenį į vandenį 5 minutėms, tuomet ištraukite ir padėkite ant neslidaus paviršiaus. Ši procedūra turi būti pakartota visuomet, kai galandimo akmuo naudojamas ilgiau nei po dviejų dienų.

  2. Paviršius, ant kurio padedamas galandimo akmuo, neturi judėti. Galandimo akmuo galandant visuomet turi būti drėgnas.

  3. Pasirinkite norimą galandimo paviršių, priklausomai nuo peilio ar kito įrankio ašmenų nusidėvėjimo: šiurkštesnis paviršius – labai nudėvėtiems ir pažeistiems ašmenims; švelnesnis paviršius – galandimo užbaigimui ir sulyginimui.

  4. Laikykite galandamą peilio paviršių 15–30° kampu ir judinkite pirmyn ir atgal įstrižai per galąstuvo paviršių. Tuomet apverskite peilį. Visuomet pradėkite nuo šiurkštesnio ir baikite galąsti švelnesniu paviršiumi.

  5. Po naudojimo nuvalykite galandimo akmens paviršių švelniu šepetėliu ir palikite džiūti gerai vėdinamoje patalpoje. Peilį nuvalykite kempinėle ir vandeniu bei palikite išdžiūti.

Dėmesio: Nenaudokite galandimo akmens dantytiems peilių ašmenims ar žirklėms galąsti. Peilius galąskite švelniai, kad jiems nepakenktumėte. Nenumeskite akmens ant žemės ir kitaip nesutrenkite. Naudokite visą akmens paviršių galandimo tolygumui pasiekti. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Mažiau Į krepšelį

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga