Reikia patarimo?+370 655 94094

Plaukų džiovintuvas Panasonic EHNA65CN825, 2000 W, su nanoe™ technologija

Prekės kodas: PNEHNA65CN825

99,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 30 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Plaukų džiovintuvas Panasonic EHNA65CN825, 2000 W, su nanoe™ technologija

Panasonic „EHNA65CN825“ išsiskiria unikalia nanoe™ funkcija. Tai revoliucinis plaukų džiovinimas, suteikiantis plaukams atsparumo UV spinduliams ir šukavimui. Šis prietaisas yra pažangiausias „Panasonic“ plaukų priežiūros įrankis. Tai daugiau nei tik plaukų džiovintuvas. ...

Daugiau

Plaukų džiovintuvas Panasonic EHNA65CN825, 2000 W, su nanoe™ technologija

Panasonic „EHNA65CN825“ išsiskiria unikalia nanoe™ funkcija. Tai revoliucinis plaukų džiovinimas, suteikiantis plaukams atsparumo UV spinduliams ir šukavimui. Šis prietaisas yra pažangiausias „Panasonic“ plaukų priežiūros įrankis. Tai daugiau nei tik plaukų džiovintuvas. Drėgme prisotinta nanoe™ plaukų priežiūra sveikiems ir gražiems plaukams, veido ir galvos odai.

Nanoe™ technologija

Ši unikalios technologijos funkcija padaro plaukus ypač atsparius UV spinduliams ir šukavimui. Pagerinkite savo kasdienę grožio priežiūros procedūrą lengvai ir paprastai su nanoe™.

Kas yra nanoe™?

Tai nematomos plika akimi vandens dalelės, kurių viduje yra itin daug drėgmės. „Panasonic“ džiovintuvas su šia patentuota technologija sugeneruoja apie 1000 kartų daugiau drėgmės su jonais viduje.

Skirtumas nuo įprastų džiovintuvų

Dauguma dabartinių plaukų džiovintuvų naudoja jonų technologiją. Jonai prisitvirtina prie plauko paviršiaus ir padengia plauko stiebą. Tuo tarpu nanoe™ padeda drėgmei prasiskverbti į plauko vidų ir jį sustiprina.

Kiti nanoe™ privalumai

Moderni nanoe™ technologija ne tik drėkina plaukus, bet ir suteikia jiems švelnumo. Taip pat padeda rūpintis jūsų galvos oda, užkertant kelią jos išsausėjimui, o plaukų trinkimas tampa lengvesnis. Be viso to nanoe™ mažina plaukų elektrinimąsi, todėl plaukus iššukuosite ir šukuoseną suformuosite lengviau.

Subalansuotas, ergonomiškas dizainas

Šis ergonomiškas gražių formų dizainas buvo sukurtas skiriant didelį dėmesį balansui, laikant prietaisą rankoje ir patogiam jo suėmimui. Dėl to džiovintuvą lengva laikyti rankoje net ilgiau džiovinant plaukus.

Šalto oro mygtukas

Integruotas džiovintuve šalto oro mygtukas bus nepamainomas norint užbaigti jau suformuotą šukuoseną.

Trys antgaliai

Džiovintuvas turi net tris antgalius visiems jūsų plaukų formavimo poreikiams. Tai formavimo antgalis, greito džiovinimo antgalis ir difuzorius.

Techninės savybės:

• Galia: 2000 W.

• Technologija: nanoe™.

• Oro greitis: 3 žingsniai (TURBO – SAUSAS – FORMAVIMAS).

• Oro temperatūra: 4 parinktys (karštas/šiltas/sveikas/vėsus).

• Šalto oro mygtukas: yra.

• Greito džiovinimo antgalis: yra.

• Priedai: formavimo antgalis, greito džiovinimo antgalis, difuzorius.

Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Galingumas 2000 W
Difuzorius Taip

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu