Reikia patarimo?+370 655 94094

Plaukų džiovintuvas Panasonic EHNA98K825, 1800 W, su nanoe™ ir mineralų jonais

Prekės kodas: PNEHNA98K825

199,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 26 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Plaukų džiovintuvas Panasonic „EHNA98K825“, 1800 W, su mineralų jonais

Panasonic „EHNA98K825“ išsiskiria unikalia nanoe™ ir dvigubo mineralo funkcija. Tai revoliucinis plaukų džiovinimas su mineralų jonais. Šis prietaisas yra pažangiausias „Panasonic“ plaukų priežiūros įrankis. Tai daugiau nei tik plaukų džiovintuvas. Drėgme prisotinta nanoe™ p...

Daugiau

Plaukų džiovintuvas Panasonic „EHNA98K825“, 1800 W, su mineralų jonais

Panasonic „EHNA98K825“ išsiskiria unikalia nanoe™ ir dvigubo mineralo funkcija. Tai revoliucinis plaukų džiovinimas su mineralų jonais. Šis prietaisas yra pažangiausias „Panasonic“ plaukų priežiūros įrankis. Tai daugiau nei tik plaukų džiovintuvas. Drėgme prisotinta nanoe™ plaukų priežiūra sveikiems ir gražiems plaukams, veido ir galvos odai.

Nanoe™ ir dvigubo mineralo funkcija

Ši unikalios technologijos funkcija padaro plaukus ypač atsparius UV spinduliams ir šukavimui. Pagerinkite savo kasdienę grožio priežiūros procedūrą lengvai ir paprastai su nanoe™.

Kas yra nanoe™?

Tai nematomos plika akimi vandens dalelės, kurių viduje yra itin daug drėgmės. „Panasonic“ džiovintuvas su šia patentuota technologija sugeneruoja apie 1000 kartų daugiau drėgmės su jonais viduje.

Skirtumas nuo įprastų džiovintuvų

Dauguma dabartinių plaukų džiovintuvų naudoja jonų technologiją. Jonai prisitvirtina prie plauko paviršiaus ir padengia plauko stiebą. Tuo tarpu nanoe™ padeda drėgmei prasiskverbti į plauko vidų ir jį sustiprina.

Kiti nanoe™ privalumai

Moderni nanoe™ technologija ne tik drėkina plaukus, bet ir suteikia jiems švelnumo. Taip pat padeda rūpintis jūsų galvos oda, užkertant kelią jos išsausėjimui, o plaukų trinkimas tampa lengvesnis. Be viso to nanoe™ mažina plaukų elektrinimąsi, todėl plaukus iššukuosite ir šukuoseną suformuosite lengviau.

Subalansuotas, ergonomiškas dizainas

Šis ergonomiškas gražių formų dizainas buvo sukurtas skiriant didelį dėmesį balansui, laikant prietaisą rankoje ir patogiam jo suėmimui. Dėl to džiovintuvą lengva laikyti rankoje net ilgiau džiovinant plaukus.

Išmanus temperatūros valdymo režimas

Integruotas aplinkos temperatūros jutiklis tiksliai matuoja supančios aplinkos temperatūrą ir pagal tai sureguliuoja pučiamo oro srauto temperatūrą. Tai leidžia užtikrinti komfortišką džiovinimą bet kuriuo metų laiku bet kurioje aplinkoje.

Susilenkianti rankena

Patogus džiovintuvas visuomet tilps į jūsų kelioninį krepšį dėl susilenkiančios rankenos ir kompaktiško laikymo galimybių.

Techninės savybės:

• Galia: 1800 W.

• Technologija: nanoe™.

• Mineralo jonai: dvigubo mineralo funkcija, purkštukai išorėje.

• Oro greitis: 3 žingsniai (TURBO – SAUSAS – FORMAVIMAS).

• Oro temperatūra: 2 parinktys (karštas/šaltas).

• Temperatūros režimai: karšto/šalto oro – išmanus – galvos odos priežiūros – odos priežiūros.

• Greito džiovinimo antgalis: įmontuotas.

• Priedai: formavimo antgalis, greito džiovinimo antgalis.

Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Galingumas 1800 W
Jonų generatorius Taip

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu