Reikia patarimo?+370 655 94094

Prietaisas valantis karštais garais Polti PTEU0258

Prekės kodas: PTEU0258

195,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki spalio 27 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Nepriekaištingam, itin sunkiai išvalomų vietų valymui!

Garai – tai pats natūraliausias valymo būdas, kadangi valant garais nenaudojamos jokios cheminės priemonės, o išvalomi net ir sunkiai pasiekiami nešvarumai, kadangi mažytės garų dalelės sugeba prasiskverbti į pačius mažiausius paviršių plyšelius. Lyginant su tradiciniais valymo met...

Daugiau

Nepriekaištingam, itin sunkiai išvalomų vietų valymui!

Garai – tai pats natūraliausias valymo būdas, kadangi valant garais nenaudojamos jokios cheminės priemonės, o išvalomi net ir sunkiai pasiekiami nešvarumai, kadangi mažytės garų dalelės sugeba prasiskverbti į pačius mažiausius paviršių plyšelius. Lyginant su tradiciniais valymo metodais, valymas garais yra žymiai efektyvesnis, kadangi sunaikinama ir pašalinama net iki 99,9% įvairių mikrobų, dulkių erkių ir bakterijų. Ne tik švaru, tačiau ir higieniška!

Vaporetto Classic 55“ - tai klasikinis karštais garais valantis prietaisas, kuris užtikrins nepriekaištingą švarą ir higieną visuose namuose. Dėl rinkinyje esančių priedų, su šiuo prietaisu galima valyti įvairius paviršius: akmeninę arba keraminę grindų dangą, parketą, plyteles, kilimus ir kilimėlius, dujų degiklių paviršius, čiaupus, vonios kambario įrenginius, langus, baldų apmušalus, užuolaidas, „Barbekiu“ kepsnines, automobilių saloną, ratlankius ir netgi atgaivinti augalus.

Išvalykite net sunkiausiai pasiekiamas vietas

Su šiuo prietaisu pasieksite net ir pačius siauriausius plyšelius bei sunkiausiai pasiekiamas vietas, kurias su tradiciniais valymo prietaisais išvalyti beveik neįmanoma. Idealiai tinka radiatorių, langinių bei žaliuzių valymui.

Universaliam naudojimui

Polti „Vaporetto Classic 55“ - tai prietaisas, tinkantis tiek kasdieniniams valymo darbams, tiek itin kruopščiam, įvairių paviršių valymui, kuris gali būti atliekamas rečiau.

Akinamai žvilgantys langai ir veidrodžiai

Garų pagalba, Jūs žymiai greičiau išvalysite namuose esančius veidrodžius bei langus. Be to, jie ilgiau išliks švarūs bei spindintys.

Pašalinkite nemalonius kvapus iš užuolaidų

Su šiuo karštais garais valančiu prietaisu pašalinsite dulkes ir nemalonius kvapus iš užuolaidų. Tiesiog nukreipkite garų srovę į užuolaidas ir jas akimirksniu atnaujinsite.

Pašalinamas alergijų šaltinis

Polti „Vaporetto Classic 55“ buvo ištirtas Britų alergologų organizacijos ir pripažintas kaip veiksmingas dulkių erkių naikintojas. Laboratorijoje atlikti testai parodė, kad „Vaporetto“ produktai gali pašalinti net iki 99.99% bakterijų, grybelio bei pelėsio.

Pagaminta Italijoje

Polti „Vaporetto Classic 55“ prietaisas sukurtas ir pagamintas Italijoje. Atskiram gamybos procesui skiriamas kruopštus dėmesys, taip užtikrinant nepriekaištingą produkto kokybę.

Techninės Polti „Vaporetto Classic 55“ savybės:

 • Maksimali galia: 1500 W;

 • Aukšto slėgio boileris – iki 3,5 barų;

 • Reguliuojamas garo srautas: iki 80 g/min;

 • Talpyklos dydis: 1,2 l;

 • Įkaitimo laikas : 9 min;

 • 6 papildomi priedai;

 • Indikatorinė lemputė, esant pasiruošus garų srautui;

 • Apsauginis prietaiso dangtelis;

 • Saugumo užraktas nuo vaikų;

 • Veikimo spindulys: 7,5 m;

 • Išmatavimai: Ø 32,5 x 32,5 cm;

 • Svoris: 4,3 kg.

  Priedai:

  Grindų ir kilimų šepetys

  Šis šepetys (naudojant valymo šluostę arba be jos) skirtas įvairių paviršių, tokių kaip: plytelės, parketas, keramika, marmuras, kilimai bei kilimėliai valymui.

  Grindų šluostė

  Mikropluošto šluostė yra tvirtinama prie šepetėlio. Tinka visų rūšių grindims.

  Piltuvėlis

  Su piltuvėliu greitai pripildysite boilerį ir galėsite iškart pradėti tvarkytis.

  Mažas šepetėlis

  Šis šepetėlis yra skirtas mažų paviršių valymui. Ant šepetėlio užmovus šluostę, išvalysite baldų apmušalus, sofas, fotelius, pagalvėles, čiužinius bei automobilio saloną.

  Užmaunamos šluostės

  Jos yra maunamos ant mažų langų valymui skirtų šepetėlių ir skirtos sugerti sukilusiems nešvarumams, valant įvairius audinius, automobilio saloną, baldų apmušalus bei kitus nedidelius paviršius.

  Garų koncentratorius+ šepetėlis

  Jis skirtas specifinių, sunkiai išvalomų vietų valymui. Norint intensyvesnio šveitimo, galima naudoti kartu su mažu šepetėliu su nailono šereliais.

  Kalkių šalinimo priemonė „Kalstop“

  2 „Kalstop“ ampulės. Tai natūralus, biologiškai suyrantis, aplinkai nepavojingas produktas. Reguliariai naudojant „Kalstop“, prailgės Jūsų prietaiso naudojimo laikas.


Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(2 parduotuvės)
Ozo g. 25, Krinona, PC Akropolis, Vilnius
Ukmergės g. 369, Krinona, PC BIG, Vilnius
(3 parduotuvės)
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Krinona, PC Akropolis, Kaunas
Savanorių pr. 346, Krinona, PC Savas, Kaunas
Jonavos g. 60, Krinona, PC River Mall, Kaunas
(1 parduotuvė)
Taikos pr. 139, Krinona, PC Molas, Klaipėda

Dažnai perkama kartu

Prenumerata sėkminga