Reikia patarimo?+370 655 94094

Termo stiklinės BEDIDA BDBEC1350T 350 ml, 1 vnt.

Prekės kodas: BDBEC1350T

Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Nuo šiol Jūsų kavos pertraukėlė bus dar malonesnė, nes akį džiugins išskirtinio dizaino termo stiklinės, kurių vidus yra širdelės formos!

Šios elegantiškos, rankų darbų stiklinės su dviguba sienele, yra pagamintos iš borosilikatinio stiklo (storis – 1,22 mm), kuris ne tik išlaiko gėrimo temperatūrą, tačiau ir kartu yra atsparus įvairiems įbrėž...

Daugiau

Nuo šiol Jūsų kavos pertraukėlė bus dar malonesnė, nes akį džiugins išskirtinio dizaino termo stiklinės, kurių vidus yra širdelės formos!

Šios elegantiškos, rankų darbų stiklinės su dviguba sienele, yra pagamintos iš borosilikatinio stiklo (storis – 1,22 mm), kuris ne tik išlaiko gėrimo temperatūrą, tačiau ir kartu yra atsparus įvairiems įbrėžimams. Iš šio stiklo pagamintos stiklinės yra itin tvirtos bei ilgaamžės.

„Bedida“ stiklinių galėsite gerti tiek karštuosius, tiek šaltuosius gėrimus. Dvigubos stiklinės sienelės neperduoda šilumos į išorę, todėl geriant karštą kavą ar arbatą, šią stiklinę galėsite be baimės paimti į rankas ir nenusideginsite. O patiekiant šaltuosius gėrimus ar desertus – jie ilgiau išliks vėsūs, o stiklinės išorėje nesikondensuos drėgmė.

Šias „Bedida“ stiklines galima naudoti ir mikrobangų krosnelėje (max. 600 W, 2min.).

Talpa: 350 ml.

Komplekte - 1 vnt.


Mažiau Į krepšelį

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga