Reikia patarimo?+370 655 94094

Robotas siurblys, Moneual, ME770

Prekės kodas: ME770

449,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki birželio 4 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Robotas-siurblys Moneual „ME770 Style“

Tai robotas-siurblys, kuris išvalys Jūsų kietos dangos grindis bei kilimus. Moneual „ME770 Style“ turi integruotą vandens talpyklą, kurioje telpa 180 ml. Mikropluošto šluostė kartu su vandeniu švelniai, negadindama grindų dangos surenka purvą ir kitus nešvarumus. Robotas-siurblys turi „Smart Vision Mapping...

Daugiau

Robotas-siurblys Moneual „ME770 Style“

Tai robotas-siurblys, kuris išvalys Jūsų kietos dangos grindis bei kilimus. Moneual „ME770 Style“ turi integruotą vandens talpyklą, kurioje telpa 180 ml. Mikropluošto šluostė kartu su vandeniu švelniai, negadindama grindų dangos surenka purvą ir kitus nešvarumus. Robotas-siurblys turi „Smart Vision Mapping“ technologiją, kurios dėka sukuriamas grindų žemėlapis ir sudaromas siurbimo planas Jūsų patogumui.

Grindų valymas šluoste.
Robote esanti vandens talpykla nuolatos drėkina mikropluošto šluostę, kuri pagaminta iš specialios, patentuotos medžiagos. Vandens užtenka 3 valandoms, todėl be papildymo galima išvalyti net didžiausias patalpas.

Kliūčių aptikimo funkcija.
Dėka integruoto kliūčių daviklio „ME770 Style“ atpažįsta viską, kas yra ant grindų – kėdės kojos, batai ar augintinis. Aptikus kliūtį robotas aplenkia ją, kad nebūtų pažeisti ar sugadinti baldai. Robotas taip pat atpažįsta vietas po lovomis bei kitais baldais, todėl išvalo net ir sunkiai pasiekiamas vietas. Aptikus laiptus ar aukštas nuovažas – robotas apsisuka.

„Smart Vision Mapping“ technologija.
Naudojant šią technologiją robotas-siurblys sudaro grindų žemėlapį – užfiksuoja sienas ir kampus. Žemėlapis ypač patogus, kai norite išvalyti tik tam tikras vietas – nukritus trupiniams ar išsipylus gėrimui. Kadangi yra sudarytas planas, robotas įsimena vietas, kurias jau valė, todėl neužims papildomo laiko ir nebevalys jų tos pačios valymo rutinos metu.

Funkcionalumas.
Roboto priekyje yra įsiurbimo ertmė, o gale – šluostė, todėl pirmiausia surenkami palaidi nešvarumai, o po to išvalomos likusios dėmės. Jei nenaudojate vandens talpyklos „ME770 Style“ automatiškai persijungia į siurbimo programą. Galite rinktis iš trijų skirtingų valymo programų – horizontaliai, vertikaliai arba abu vienu metu. Tokiu atveju atliekamas dvigubas valymas. Robotas-siurblys turi laikmatį, todėl nustatę valymo laiką galėsite nebūti namuose norėdami jį įjungti.

Roboto-siurblio Moneual „ME770 Style“ savybės:

 • Įkraunama 1400mAh baterija;

 • Darbo laikas: 60 min;

 • Automatiškai grįžta į įkrovimo stotelę;

 • Įkraunama per 60 min;

 • Dulkių talpykla: 600 ml;

 • Vandens talpykla: 180 ml;

 • Pagrindinis ir šoniniai šepetėliai;

 • Laikmatis;

 • Kliūčių davikliai;

 • Dydis: Ø 35 cm, aukštis – 8.6 cm;

 • Svoris: 2.7 kg;

 • Triukšmingumo lygis: 60 dB.Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Dulkių siurblio tipas Dulkių siurblys - robotas
Garantija 24 mėn
Baterijos tipas Ličio jonų
Didelis Turbo šepetys Taip

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(1 parduotuvė)
Ozo g. 25, Krinona, Vilniaus Akropolis
(1 parduotuvė)
Pramonės pr. 16, Krinona, PM Urmas, Geltonoji galerija

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga