Reikia patarimo?+370 655 94094

Plaunantis robotas siurblys Cecotec Conga 4090, 05423, juodas

Prekės kodas: CE05423

Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Plaunantis robotas siurblys Cecotec „Conga 4090“, CE05423, 5200 mAh

Cecotec „Conga 4090“ plaunantis robotas-siurblys – tai didelės 2700 pa įsiurbimo galios naujos kartos hibridinis dulkių siurblys, pasižymintis puikiu veikimu bei patikimesniu grindų išvalymo efektyvumu. Šis prietaisas pasižymi „4 viename“ funkcionalumu: jis ne tik siurbia, bet ...

Daugiau

Plaunantis robotas siurblys Cecotec „Conga 4090“, CE05423, 5200 mAh

Cecotec „Conga 4090“ plaunantis robotas-siurblys – tai didelės 2700 pa įsiurbimo galios naujos kartos hibridinis dulkių siurblys, pasižymintis puikiu veikimu bei patikimesniu grindų išvalymo efektyvumu. Šis prietaisas pasižymi „4 viename“ funkcionalumu: jis ne tik siurbia, bet plauna, šluosto ir šveičia – tai užtikrina kur kas efektyvesnį grindų išvalymą bei ilgiau išliekančią švarą visuose namuose. Modernus robotas dulkių siurblys jus išvaduos nuo varginančio ir laiką gaišinančio grindų valymo bei leis džiaugtis dar geresne švara visuose namuose.

Virtualaus žemėlapio braižymas

Cecotec „Conga 4090“ robotas-siurblys pasižymi algoritmiškai veikiančia navigacijos sistema, kuri sudaro virtualų valomos patalpos žemėlapį ir pagal jį suplanuoja valymo maršrutą. Todėl grindų valymas vyksta žymiai greičiau ir efektyviau. „MultiMap“ sistema leidžia išsaugoti iki 5 žemėlapių prietaiso atmintyje.

Prietaiso valdymas mobiliuoju telefonu

Robotą-siurblį galėsite valdyti wi-fi 5 G ryšiu mobiliojo telefono aplikacija iš bet kurios norimos vietos: paleisti ar sustabdyti prietaisą, stebėti visą valymo procesą ar keisti nustatytus valymo rėžimus bei valdyti „MultiMap“ sistemą. Prietaisas valdomas specialia mobiliąja programėle.

Programuojamas valymo grafikas

Nusistatykite Jums patogiausią valymo laiką, nuo pirmadienio iki sekmadienio, suformuodami būtent jums patogiausius nustatymus. Prietaisas veiks kai Jūs to norėsite. Be to, galėsite užprogramuoti siurbimo galią ir plovimo intensyvumą.

Itin ilgas prietaiso veikimo laikas

Ypač galinga 5200 mAh 14,8 V ličio jonų baterija užtikrina net iki 240 minučių nenutrūkstantį prietaiso veikimą (optimaliu vidutiniu režimu kietoms grindims).

Puikus naminių gyvūnų plaukų valymas

Robotas siurblys Cecotec „Conga 4090“ turi integruotą „BestFriend Care“. Specialus šepetys idealiai pašalina naminių gyvūnų plaukus iš tokių problemiškų vietų kaip kilimai, o kitas šepetys puikiai susitvarko su visais kitais paviršiais ir net sunkiausiai pašalinamais nešvarumais.

Nereikia rūpintis dėl prietaiso pakrovimo

Prietaisas išvalys visus jūsų namus, nesvarbu, kokio dydžio jie būtų. Išsikrovęs robotas siurblys dėl „GPSHome“ sistemos pats susiras pakrovimo bazę ir pasikraus, o tuomet vėl sugrįš prie nustatyto darbo ir dirbs toliau.

RoomDetect“ technologija

Inovatyvi „RoomDetect“ technologija padės rinktis iš 50 patalpų valymo planų specifiniam patalpos valymui norimu metu.

10 valymo režimų

Nustatykite savo Cecotec „Conga 4090“ norimu režimu, rinkitės iš: automatinio, spiralinio, konkrečios vietos, išmaniojo, rankinio, gilaus, šveitimo, kampų, grįžimo ir uždraustos zonos valymo režimų.

Techninės plaunančio roboto siurblio savybės:

• „4 viename“: siurbia, plauna, šluosto ir šveičia.

• Maksimali įsiurbimo galia: 2700 pa.

• Galinga 5200 mAh, 14,8 V ličio jonų baterija.

• 10 valymo režimų.

• Tylus veikimas: <64 dB.

• Veikimas pilna įkrova: iki 240 min.

• Tinka visiems grindų tipams ir ploniems kilimams valyti.

• 5 įsimenami patalpų žemėlapiai.

• „RoomDetect“ technologija.

• Programuojamas valymo grafikas.

• Valdomas mobiliąja aplikacija wi-fi ryšiu.

• 5 G ryšys dar geresniam valdymui.

Mažiau Į krepšelį

Dažnai perkama kartu

Prenumerata sėkminga