Reikia patarimo?+370 655 94094

Plaunantis robotas siurblys Cecotec Conga 5090, 05424, juodas, 8000 Pa, 6400 mAh, iki 240 min. veikimas

Prekės kodas: CE05424

599,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki birželio 2 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Plaunantis robotas siurblys Cecotec „Conga 5090“, 05424, juodas

Cecotec „Conga 5090“ plaunantis robotas-siurblys – tai ypač didelės 8000 pa įsiurbimo galios naujos kartos hibridinis dulkių siurblys, pasižymintis puikiu veikimu bei patikimesniu grindų išvalymo efektyvumu. Šis prietaisas pasižymi „4 viename“ funkcionalumu: jis ne tik siurbia, bet...

Daugiau

Plaunantis robotas siurblys Cecotec „Conga 5090“, 05424, juodas

Cecotec „Conga 5090“ plaunantis robotas-siurblys – tai ypač didelės 8000 pa įsiurbimo galios naujos kartos hibridinis dulkių siurblys, pasižymintis puikiu veikimu bei patikimesniu grindų išvalymo efektyvumu. Šis prietaisas pasižymi „4 viename“ funkcionalumu: jis ne tik siurbia, bet plauna, šluosto ir šveičia – tai užtikrina kur kas efektyvesnį grindų išvalymą bei ilgiau išliekančią švarą visuose namuose. Modernus robotas dulkių siurblys jus išvaduos nuo varginančio ir laiką gaišinančio grindų valymo bei leis džiaugtis dar geresne švara.

Virtualaus žemėlapio braižymas

Cecotec „Conga 5090“ robotas-siurblys pasižymi algoritmiškai veikiančia navigacijos sistema, kuri sudaro virtualų valomos patalpos žemėlapį ir pagal jį suplanuoja valymo maršrutą. Todėl grindų valymas vyksta žymiai greičiau ir efektyviau. „MultiMap“ sistema leidžia išsaugoti iki 5 žemėlapių prietaiso atmintyje.

Prietaiso valdymas mobiliuoju telefonu

Robotą-siurblį galėsite valdyti wi-fi ryšiu mobiliojo telefono aplikacija iš bet kurios norimos vietos: paleisti ar sustabdyti prietaisą, stebėti visą valymo procesą ar keisti nustatytus valymo rėžimus bei valdyti „MultiMap“ sistemą.

Programuojamas valymo grafikas

Nusistatykite Jums patogiausią valymo laiką, nuo pirmadienio iki sekmadienio, suformuodami būtent jums patogiausius nustatymus. Prietaisas veiks kai Jūs to norėsite. Be to, galėsite užprogramuoti siurbimo galią ir plovimo intensyvumą.

Itin ilgas prietaiso veikimo laikas

6400 mAh ličio jonų baterija užtikrina net iki 240 minučių nenutrūkstantį prietaiso veikimą (optimaliu vidutiniu režimu kietoms grindims).

Puikus naminių gyvūnų plaukų valymas

Robotas siurblys Cecotec „Conga 5090“ turi integruotą „BestFriend Care“. Specialus šepetys idealiai pašalina naminių gyvūnų plaukus iš tokių problemiškų vietų kaip kilimai, o kitas šepetys puikiai susitvarko su visais kitais paviršiais ir net sunkiausiai pašalinamais nešvarumais.

Nereikia rūpintis dėl prietaiso pakrovimo

Prietaisas išvalys visus jūsų namus, nesvarbu, kokio dydžio jie būtų. Išsikrovęs robotas siurblys pats susiras pakrovimo bazę ir pasikraus, o tuomet vėl sugrįš prie nustatyto darbo ir dirbs toliau.

10 valymo režimų

Nustatykite savo Cecotec „Conga 5090“ norimu režimu, rinkitės iš: automatinio, spiralinio, konkrečios vietos, išmaniojo, rankinio, gilaus, šveitimo, kampų, grįžimo ir uždraustos zonos valymo režimų.

Programuojama „iWater“ sistema

Prietaisas turi integruotą „iWater“ sistemą, kuri leidžia rinktis tarp trijų elektronine kontrole valdomų valymo režimų – aukštos, vidutinės ir žemos spartos, priklausomai nuo valymo dažnumo ir paviršiaus atsparumo. Todėl galėsite pritaikyti siurblį robotą idealiai savo poreikiams.

Tylus veikimas

Visiškai pasitikėkite Cecotec „Conga 5090“ siurbliu – jis pasižymi itin tyliu veikimu < 64 dB, todėl tikrai neišgąsdins jūsų augintinių ir netrikdys ramybės namuose jums ilsintis.

Visiškas prisitaikymas prie interjero

Leiskite robotui veikti pačiam. Jis prisitaikys prie jūsų namų apstatymo, pats aptiks kliūtis ir nenukris nuo laiptų dėl išmanių optinių jutiklių veikimo.

Techninės plaunančio roboto siurblio savybės:

• „4 viename“: siurbia, plauna, šluosto ir šveičia.

• Maksimali įsiurbimo galia: 8000 pa.

• 6400 mAh, 14,8 V ličio jonų baterija.

• 10 valymo režimų.

• Tylus veikimas: <64 dB.

• Veikimas pilna įkrova: iki 240 min.

• Tinka visiems grindų tipams ir ploniems kilimams valyti.

• 5 įsimenami patalpų žemėlapiai.

• Programuojamas valymo grafikas: 24/7.

• Valdomas mobiliąja aplikacija.

• Didelė nešvarumų talpykla.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(1 parduotuvė)
Raudondvario pl. 162, Krinona, Kaunas Raudondvario pl.

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga