Reikia patarimo?+370 655 94094

Šildantis blakstienų rietiklis TOUCHBeauty 360 Heated Eyelash Curler TB1218

Prekės kodas: TB1218

27,00 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki gegužės 26 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Šildantis blakstienų rietiklis

TOUCHBeauty „360º Heated Eyelash Curler“ šildantis blakstienų rietiklis išryškins Jūsų blakstienas ir suteiks akims kerintį žvilgsnį. Dėl unikalaus prietaiso dizaino ir kompaktiškumo, jį galėsite pasiimti su savimi ir naudotis Jums patogiu metu. Blakstienos taps natūraliai riestos ir išraiškingos vos per kelias m...

Daugiau

Šildantis blakstienų rietiklis

TOUCHBeauty „360º Heated Eyelash Curler“ šildantis blakstienų rietiklis išryškins Jūsų blakstienas ir suteiks akims kerintį žvilgsnį. Dėl unikalaus prietaiso dizaino ir kompaktiškumo, jį galėsite pasiimti su savimi ir naudotis Jums patogiu metu. Blakstienos taps natūraliai riestos ir išraiškingos vos per kelias minutes!

360º kampu besisukančios blakstienų rietiklio šukutės

Prietaisas turi 360º kampu besisukančias šukutes, kurios blakstienas prailgina ir atkelia nuo šaknų, tokiu būdu sukuriant natūralų arba ryškų įvaizdį, kurį galite pasirinkti priklausomai nuo savo poreikių, reguliuodami prietaiso galingumą.

Greitas prietaiso įkaitimas

TOUCHBeauty“ prietaisas blakstienas užriečia, naudodamas šilumą. Vos per 20 sekundžių jis pasiekia optimalią temperatūrą ir jau yra paruoštas naudojimui. Prietaisas švelniai paskirsto šilumą ant blakstienų, jas atskiria ir užriečia.

Nekenkia blakstienoms

Šilumai švelniai pasiskirstant ant blakstienų, apvalios prietaiso šukutės švelniai atkelia ir užriečia blakstienas nuo šaknų iki pat galiukų, joms nepakenkiant ir jų nepažeidžiant.

Lengvai pasiekiamos blakstienos akių kampučiuose

Dėl unikalios prietaiso formos, užriesite net ir sunkiai pasiekiamose vietose esančias blakstienas.

Mėgaukitės kerinčiu žvilgsniu kiekvieną dieną kartu su „TOUCHBeauty“!

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia