Reikia patarimo?+370 655 94094

Lėtaeigė sulčiaspaudė Zyle ZY007WSJ su didele maisto įdėjimo anga

Prekės kodas: ZY007WSJ

199,01 € 289,00 €

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Zyle” pristato lėtaeigę sulčiaspaudę su didele anga maisto produktams!

Ši sulčiaspaudė spaudžia sultis unikaliu sulčių spaudimo metodu, kuomet apsisukama tik 65 kartų per minutę greičiu. Sultys spaudžiamos iš lėto ir atsargiai, todėl jose išlieka daugiau vitaminų bei mineralinių medžiagų, lyginant su įprastomis centrifūginėmis sulčiaspaudėmis...

Daugiau

Zyle” pristato lėtaeigę sulčiaspaudę su didele anga maisto produktams!

Ši sulčiaspaudė spaudžia sultis unikaliu sulčių spaudimo metodu, kuomet apsisukama tik 65 kartų per minutę greičiu. Sultys spaudžiamos iš lėto ir atsargiai, todėl jose išlieka daugiau vitaminų bei mineralinių medžiagų, lyginant su įprastomis centrifūginėmis sulčiaspaudėmis, kurios apsisuka 3000-15000 tūkstančių kartų per minutę.

Su šia „Zyle” sulčiaspaude Jūs išspausite sultis iš uogų, vaisių daržovių, špinatų, želmenų ar net riešutų ir galėsite kasdien mėgautis šviežiai spaustomis sultimis.

Lėto spaudimo technologija

Dėka „Zyle“ sulčiaspaudėje esančio sraigto, pagaminto iš aukštos kokybės „Ultem“ plastiko bei nerūdijančio plieno sietelio, sultys išgaunamos lėto spaudimo. Lėto spaudimo būdu išspaustos sultys išsaugo maistingąsias medžiagas, natūralią spalvą, skonį bei vitaminus. Spaudžiamos sultys mažiau sąveikauja su oru, todėl yra apsaugomos nuo žalingo oksidacijos proceso. Išspaustos sultys ilgiau išliks šviežios ir nepraras naudingųjų medžiagų.

Didelė anga produktams dėti

Nuo šiol Jums nebereikės papildomai smulkinti vaisių ar daržovių, iš kurių norite spausti sultis.

Tai ypač patogu skubantiems, kadangi galėsite sutaupyti daugiau laiko nei spaudžiant sultis su kitomis sulčiaspaudėmis.

Daugiau sveikų sulčių

Ši lėtaeigė „Zyle“ sulčiaspaudė nesmulkina vaisių ir daržovių aštriais peiliais, o spaudžia lėto spaudimo metodu, vos 65 apsisukimų per minutę greičiu. Dėl ypatingai didelio slėgio ir mažo apsisukimų skaičiaus, sultys bus ne tik skanesnės, tačiau ir sveikesnės.

Tylus ir ilgaamžis veikimas

Dėl įmontuoto ilgaamžio indukcinio variklio, lėto sukimosi greičio ir specialios konstrukcijos „Zyle” sulčiaspaudė veikia tyliai ir be vibracijos, todėl be vargo ryte išsispausite sulčių, neprižadinant šeimos narių.

Sulčių kamštelis - kokteiliams ir lengvesnei sulčiaspaudės priežiūrai

Šio kamštelio pagalba Jūs galėsite lengvai pasigaminti įvairius vaisių ir daržovių kokteilius be jokių papildomų pastangų. Jums tiesiog reikės užkimšti sulčių išbėgimo angą ir spausti sultis, o sulčiaspaudėje sultys susimaišys pačios.

Kamštelio pagalba sulčiaspaudę išplauti bus labai paprasta. Tiesiog užkimškite kamštelį, įpilkite stiklinę vandens ir 1-2 minutėms įjunkite sulčiaspaudę. Vėliau atkimškite kamštelį ir vanduo su sulčių likučiais išbėgs. Tik keli prisilietimai ir Jūsų sulčiaspaudė bus išplauta!

Techninės „Zyle” sulčiaspaudės savybės:

  • Apsisukimai per minutę – 65;

  • Galingumas – 150W;

  • Įtampa 220V~50Hz;

  • Svoris 7,6 kg;

  • Spalva – balta;

  • Naudojimas - ne ilgiau kaip 30 min. be pertraukos.

    Sutaupykite laiko su „Zyle“ lėtaeige sulčiaspaude ir kasdien mėgaukitės šviežiomis sultimis.

Mažiau

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu