Reikia patarimo?+370 655 94094

Centrifūginė sulčiaspaudė Zyle ZY310JC, 1500 W

Prekės kodas: ZY310JC

101,15 € 119,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki balandžio 2 dienos

Turite klausimų?

Klausti
Nemokamas
pristatymas
Nauja

Informacija

Centrifūginė sulčiaspaudė Zyle „ZY310JC“, 1500 W.

Ypač efektyvi 1500 W galios centrifūginė sulčiaspaudė Zyle „ZY310JC“ dėl savo išvystomo 13000 apsisukimų per minutę greičio vaisius išspaudžia itin kokybiškai ir greitai. Tai nepakeičiamas pagalbininkas kiekvienuose namuose, kuriuose norite mėgautis šviežiai spaustų vaisių, daržovių ar uogų sult...

Daugiau

Centrifūginė sulčiaspaudė Zyle „ZY310JC“, 1500 W.

Ypač efektyvi 1500 W galios centrifūginė sulčiaspaudė Zyle „ZY310JC“ dėl savo išvystomo 13000 apsisukimų per minutę greičio vaisius išspaudžia itin kokybiškai ir greitai. Tai nepakeičiamas pagalbininkas kiekvienuose namuose, kuriuose norite mėgautis šviežiai spaustų vaisių, daržovių ar uogų sultimis. Su dinamiška ir patvaria centrifūgine sulčiaspaude „Zyle“ tai atliksite dar greičiau ir kokybiškiau.

Galinga, funkcionali ir ilgaamžė

Nepaisant didelio, net 1500 W galingumo, centrifūginė sulčiaspaudė Zyle „ZY310JC“ veikia itin tyliai, o neslystantis pagrindas ir dvigubas apsauginis užraktas leidžia su aparatu dirbti visiškai saugiai. Lengvai valdoma dviejų greičio lygių metalinio korpuso sulčiaspaudė yra pagaminta iš saugaus plastiko be BPA. Išspaustų sulčių puodelio talpa siekia 1 litrą, o vaisių išspaudų konteinerio – net 2 litrus. Ši sulčiaspaudė pasižymi tuo, jog drėgmė ar rūgštys, išsiskiriančios iš maisto produktų, jos ašmenims nedaro jokios įtakos.

Titanu dengtas tinklelis

Šioje kokybiškoje sulčiaspaudėje yra ilgaamžis, titanu dengtą tinklelis. Titano danga yra net iki 6 kartų tvirtesnė negu įprastas plienas ir pasižymi puikiu veikimu net ir po ilgo laiko. Sulčių spaudimo tinklelio padengimas titanu užtikrina ne tik ilgaamžiškumą, bet ir saugumą, nes ši danga yra visiškai saugi ir pritaikyta sąlyčiui su maistu.

Apsauga nuo perkaitimo

Centrifūginė sulčiaspaudė Zyle „ZY310JC“ turi apsaugą nuo perkaitimo. Tai aktualu spaudžiant didelius kiekius vaisių ir pasiekiant aukščiausias prietaiso apkrovas. Pasiekus aukščiausią galimą temperatūrą, prietaisas pats nustoja veikęs. Juo galėsite naudotis iškart, vos tik sulčiaspaudė atvės. Tiesiog suberkite mėgstamus vaisius, daržoves ar uogas ir mėgaukitės šviežiomis sultimis.

Techninės centrifūginės sulčiaspaudės Zyle „ZY310JC“ savybės:
• Itin didelis galingumas: 1500 W.
• Du pasirenkami apsisukimų greičiai: 13000 ir 11000 aps. / min.
• Ilgaamžis titano filtras.
• Patvarus metalinis korpusas.
• Dvigubas apsauginis užraktas
• Įtampa 220–240 V.
• Talpa: 1 l sultims, 2 l išspaudoms.

Mažiau Į krepšelį

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga