Reikia patarimo?+370 655 94094

Termo puodelis Diamond tumbler, Lock&Lock, LHC4116R, 300ml, raudonos spalvos

Prekės kodas: LHC4116R

Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Šis stilingo dizaino LOCK&LOCK „Diamond tumbler“ termo puodelis puikiai tiks tiek kasdieninėms veikloms, tiek einant į žygius, stovyklaujant ar kopiant į kalnus.Naudodami šį termo puodelį galėsite pasiruošti karštuosius bei šaltuosius gėrimus. Jis taip pat turi išimamą filtrą, kurį galėsite naudoti ruošdami arbatą arba paįvairinti savo šaltuosiu...

Daugiau

Šis stilingo dizaino LOCK&LOCK „Diamond tumbler“ termo puodelis puikiai tiks tiek kasdieninėms veikloms, tiek einant į žygius, stovyklaujant ar kopiant į kalnus.Naudodami šį termo puodelį galėsite pasiruošti karštuosius bei šaltuosius gėrimus. Jis taip pat turi išimamą filtrą, kurį galėsite naudoti ruošdami arbatą arba paįvairinti savo šaltuosius gėrimus ledukais bei šaldytomis uogomis, kurie gėrimo metu išliks savo vietoje.

Pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno

LOCK&LOCK” termo puodelis yra pagamintas iš aukščiausios kokybės STS304 nerūdijančio plieno (tiek išorėje, tiek viduje), kuris yra itin patvarus ir nenusidėvi net ir po ilgo laiko.

Speciali vario danga termo puodelio viduje

Termo puodelis viduje yra padengtas specialia vario danga, kuri pasižymi puikiomis šilumos bei šalčio išlaikymo savybėmis, taigi nepriklausomai nuo metų laiko galėsite mėgautis tiek karštaisiais, tiek šaltaisiais gėrimais.

Unikalus trisluoksnis termo puodelio dangtelis su oro tarpu

Dėl unikalaus trijų sluoksnių dangtelio su oro tarpu, šio termo puodelio viduje karštieji gėrimai žymiai ilgesnį laiką išlieka karštesni ir išlaiko 2°C didesnę temperatūrą, o šaltieji gėrimai – šaltesni, lyginant su įprastais dangteliais.

Patogus naudojimas

Skysčių išpylimo anga yra po termo puodelio dangteliu, taigi Jums tereiks atsukti dangtelį ir galėsite mėgautis savo pasirinktais gėrimais kaip iš įprasto puodelio.

Plati, apvali termo puodelio atidarymo anga

Dėl plačios puodelio atidarymo angos, jį lengvai išvalysite ir taip užtikrinsite higieniškumą.

Termo puodelio LOCK&LOCK „Diamond tumbler“ savybės:

  • Talpa: 300 ml;

  • Aukštis: 19 cm;

  • Svoris: 229 g;

  • Išimamas filtras;

  • Neslystantis silikoninis termo puodelio pagrindas;

  • Spalva: raudona.

Mažiau Į krepšelį

Susijusios prekės

Prenumerata sėkminga