Reikia patarimo?+370 655 94094

Mobilus oro kondicionierius AC205RVKT

Prekės kodas: AC205RVKT

409,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki rugpjūčio 11 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Mobilus oro kondicionierius Taurus „AC205RVKT“

Su „Taurus“ oro kondicionieriumi savo namų temperatūrą palaikysite idealią ištisus metus. Taurus „AC205RVKT“ kondicionierius turi 4 darbo režimus: vėsinimo , šildymo, sausinimo ir vėdinimo. Todėl galėsite kovoti ir su vasaros karščiais, ir pasimėgauti malonia šiluma šaltomis žiemos dienomis. Taip p...

Daugiau

Mobilus oro kondicionierius Taurus „AC205RVKT“

Su „Taurus“ oro kondicionieriumi savo namų temperatūrą palaikysite idealią ištisus metus. Taurus „AC205RVKT“ kondicionierius turi 4 darbo režimus: vėsinimo , šildymo, sausinimo ir vėdinimo. Todėl galėsite kovoti ir su vasaros karščiais, ir pasimėgauti malonia šiluma šaltomis žiemos dienomis. Taip pat efektyviai vėdinsite patalpas galingu iki 380 m³ / val. oro srautu, o drėgną aplinką galėsite sausinti, taip išvengdami bet kokio pobūdžio diskomforto namuose.

4 veikimo režimai

Taurus „AC205RVKT“ oro kondicionierius – tai daugiafunkcis „4 viename“ prietaisas. Oro kondicionavimo, šildymo, ventiliavimo ir sausinimo režimai leis bet kokią aplinką paversti sau komfortiška. Padidinkite ar sumažinkite savo namų temperatūrą, mėgaukitės grynu šviežio oro srautu ar sausinkite patalpas nuo drėgmės pertekliaus su šiuo oro kondicionieriumi.

Mobilus ir kompaktiško dizaino

Pastatykite oro kondicionierių, kur tik panorėsite. Taurus „AC205RVKT“ pasižymi kompaktišku dydžiu ir puikiu mobilumu. Tai ypač paprastai transportuojamas prietaisas su ratukais, kuriam tikrai surasite vietos savo namuose. Šis prietaisas efektyviausias kambariuose, kurių dydis yra iki 20 kv. m.

Nuotolinis valdymas ir laikmatis

Nuolatinė ideali temperatūra jūsų namuose suteikia maksimalų komfortą. Kad tai garantuotumėte, valdykite ir programuokite visas savo oro kondicionieriaus Taurus „AC205RVKT“ funkcijas, naudodami nuotolinio valdymo pultelį arba nesudėtingą valdymo panelę. Čia rasite tokių naudingų funkcijų kaip automatinis atjungimas ir 24 valandų laikmatis.

Galingas, efektyvus ir tylus

Šio ergonomiško oro kondicionieriaus veikimo garso lygis siekia tik 52–65 dB. Dėl šios priežasties galėsite mėgautis komfortiška temperatūra, netrikdydami savo ir aplinkinių ramybės. Be viso to Taurus „AC205RVKT“ pasižymi A klasės energijos vartojimo efektyvumo lygmeniu – tai užtikrina mažesnes energijos sąnaudas komfortiškuose, idealios temperatūros namuose, į kuriuos visuomet norisi sugrįžti.

Išskirtinės Taurus „AC205RVKT“ savybės:
• Galia: 2050 W.
• Garso lygis: 52–65 dB.
• Efektyviausias kambariuose iki 20 kv. m.
• Vėdinimo efektyvumas: 380 m³ / val.
• Energinė klasė: A.
• Laikmatis: 24 val.
• Spalva: balta.
• Svoris: 27,2 kg.
• Matmenys: 47 x 76 x 35 cm.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

(1 parduotuvė)
Ukmergės g. 369, Krinona, BIG-Vilnius
(6 parduotuvės)
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Krinona, Kauno Akropolis
Savanorių pr. 346, Krinona, Kaunas PC Savas
Savanorių pr. 255, Krinona, Kaunas Hyper Maxima XXX
Pramonės pr. 16, Krinona, PM Urmas, Geltonoji galerija
Jonavos g. 60, Krinona, PC River Mall
Raudondvario pl. 162, Krinona, Kaunas Raudondvario pl.
(1 parduotuvė)
Taikos pr. 61, Klaipėda, Krinona, Klaipėdos Akropolis

Dažnai perkama kartu

Prenumerata sėkminga