Reikia patarimo?+370 655 94094

Japoniško plieno peilis KAI MGC-0400, 9 cm ašmenys

Prekės kodas: MGC-0400

134,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki liepos 13 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Kai "Seki Magoroku Composite" serijos peiliai - tai net 8 metalo sluoksnius turintys peiliai, kurių ašmenų šerdies kietumas yra 61+/-1 HRC „Rockwell“ skalėje. Šių peilių geležtė pagaminta pasitelkiant naujausias technologijas, kuomet itin tiksliai sujungiamos dvi skirtingos plieno rūšys ir išgaunamas stulbinamai gražus piešinys, sujungimo vieto...

Daugiau

Kai "Seki Magoroku Composite" serijos peiliai - tai net 8 metalo sluoksnius turintys peiliai, kurių ašmenų šerdies kietumas yra 61+/-1 HRC „Rockwell“ skalėje. Šių peilių geležtė pagaminta pasitelkiant naujausias technologijas, kuomet itin tiksliai sujungiamos dvi skirtingos plieno rūšys ir išgaunamas stulbinamai gražus piešinys, sujungimo vietose pridedant lituotą varį. Poliruoti peilių ašmenys yra pagaminti iš VG-10plieno su ŽTT61 kietumo ±1 ir satino ašmenimis iš SUS420J2 plieno. Šie peiliai galandami tokiu pat būdu kaip galandami Samurajų kardai, todėl jų ašmenys yra itin aštrūs ir galingi.

Aukščiausio lygio gamintojų meistriškumas ir išskirtinis puošnumas patiks net ir pačiam išrankiausiam maisto ruošėjui.

Išskirtinio dizaino Kai "Seki Magoroku Composite" peilis su 9 cm ašmenimis, sukurtas elegancijos ir grožio mėgėjams, kuriems ir virtuvėje reikalingas grožis ir grakštumas. Šis skutimo peilis yra skirtas žievės lupimui nuo vaisių, daržovių bei tokių smulkių daržovių kaip šparaginės pupelės bei salierai pjaustymui. Nuo šiol daržoves ir vaisius supjaustysite ploniausiomis riekelėmis, jų nesuplėšydami, o visi ingredientai net ir po paruošimo išliks švieži, nesugadinti ir išlaikys gaivų kvapą. Šio peilio rankena pagaminta iš Japonijos Pakka medžio. Peilio ašmenys ir rankena yra simetriški, todėl puikiai tiks tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams. Maistą ruoškite elegantiškai.

Peilio savybės:

  • Modelis- MGC-0400

  • Geležtės ilgis- 9 cm

  • Rankenos ilgis- 9,5 cm

  • Bendras peilio ilgis- 21 cm

  • Tvirtas ir ilgaamžis įrankis

  • Atsparumas nusidėvėjimui ir korozijai

  • Unikalus dizainas ir graži išvaizda

  • Pjovimo kontrolė ir stabilumas

"Kai" peilius renkasi tikri virtuvės profesionalai.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu