Reikia patarimo?+370 655 94094

Damasko plieno peilis Chef Knife SZ-06, šefo peilis, 24 cm ašmenys

Prekės kodas: SNSZ-06

129,00 €
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 30 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Profesionaliam maisto ruošimui namuose!

Suncraft „Senzo“ klasikinės kolekcijos peiliai yra pagaminti iš 33 Damasko nerūdijančio plieno sluoksnių su VG10 šerdimi. Šie peiliai iš abiejų pusių turi po 16 minkštų plieno sluoksnių. Jie yra ypatingai aštrūs, tvirti ir viršuje turi įpjovas, kurios neleidžia riebaluotiems, aliejuotiems bei krakmolingiem...

Daugiau

Profesionaliam maisto ruošimui namuose!

Suncraft „Senzo“ klasikinės kolekcijos peiliai yra pagaminti iš 33 Damasko nerūdijančio plieno sluoksnių su VG10 šerdimi. Šie peiliai iš abiejų pusių turi po 16 minkštų plieno sluoksnių. Jie yra ypatingai aštrūs, tvirti ir viršuje turi įpjovas, kurios neleidžia riebaluotiems, aliejuotiems bei krakmolingiems produktams prilipti prie peilio. Plieninė peilio dalis atskirta nuo kietmedžio rankenos plonyčiu, raudonu, karščiui atspariu žiedu, kuris leidžia tiek plienui, tiek medienai saugiai plėstis bei susitraukti įvairiais greičiais ypatingai aukštose temperatūrose. Tai peiliai - tikriems virtuvėms meistrams.

Šis išskirtinio dizaino Suncraft „Chef Knife“ šefo peilis skirtas vaisių bei daržovių išpjaustymui bei pjaustymui plonais griežinėliais. Jis turi itin aštrius ašmenis bei aštrų smaigalį, kurio dėka pjaustysite itin tiksliai.

Damasko plieno peilio Suncraft „Chef Knife“ savybės:

  • Pagamintas iš Damasko nerūdijančio plieno VG-10, 33 plieno sluoksniai;

  • Ašmenų ilgis: 24 cm;

  • Pagaminta Japonijoje;

  • Negalima plauti indaplovėje.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia