Reikia patarimo?+370 655 94094

Japoniško plieno peilis Elegancia, KSK-03 Slicer knife, 25 cm ašmenys

Prekės kodas: KSK-03

139,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 27 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Japoniško plieno peilis „Elegancia, Slicer knife“, 25 cm ašmenys

Tvirtas, labai aštrus ir sunkus japoniškas peilis Suncraft „Elegancia“ pagamintas iš japoniško miltelinio plieno SG2, įspūdingo dizaino ir aukščiausios kokybės. Peilio galas ir kraštai yra susiaurinti iki pačio galiuko tai suteikia šiam peiliui universalumo bei jėgos pjaustant. Ra...

Daugiau

Japoniško plieno peilis „Elegancia, Slicer knife“, 25 cm ašmenys

Tvirtas, labai aštrus ir sunkus japoniškas peilis Suncraft „Elegancia“ pagamintas iš japoniško miltelinio plieno SG2, įspūdingo dizaino ir aukščiausios kokybės. Peilio galas ir kraštai yra susiaurinti iki pačio galiuko tai suteikia šiam peiliui universalumo bei jėgos pjaustant. Rankena pagaminta iš kietmedžio ir yra atspari vandeniui bei visiškai neturi kvapo. Galite būti visiškai tikri, kad kietmedžio rankena nesioksiduos ir netaps minkštesnė, jai nereikia papildomos priežiūros, kurios reikalauja paprastas medis. Mėsos, vaisių ar daržovių pjaustymas ar valymas su šiuo japonišku peiliu bus vieni juokai.

Pjaustymo peilis „Elegancia“ puikiai tiks kalakutui, mėsai ar kumpiui pjaustyti tiksliai ir be jokių sunkumų. Jei mėgstate karpačio šis peilis kaip tik jums! Ilgi ašmenys ir vakarietiško stiliaus rankena suteiksi jums visišką kontrolę pjaustymo metu. Japoniškas menas, tikslumas ir naujos technologijos padaro šį peilį unikaliu ir nepakartojamu.

Japoniško plieno peilio Suncraft „Elegancia Slicer knife“ savybės:

  • Pagamintas iš nerūdijančio japoniško miltelinio plieno SG2;

  • Šerdies kietumas - R63 +/- 1;

  • Išmatavimai: ašmenų ilgis – 25 cm, bendras peilio ilgis – 26 cm;

  • Svoris: 104 g;

  • Pagaminta Japonijoje;

  • Negalima plauti indaplovėje.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu