Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Galingumas

Difuzorius

Jonų generatorius

Infraraudonųjų spindulių technologija

Plaukų džiovintuvai

Grožis, sveikata

Plaukams

Elektros prietaisai

  • Išvalyti filtrą

Plaukų džiovintuvai 

Plaukų džiovintuvas – tai nepamainomas prietaisas, siekiant greitai išdžiovinti plaukus bei suformuoti pageidaujamą šukuoseną, suteikiant plaukams apimties bei purumo. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite „Osom Professional“, „BaByliss Pro“, „Eti“ bei kitų garsių prekinių ženklų plaukų džiovintuvus.

Mūsų profesionaliam naudojimui skirti plaukų džiovintuvai pasižymi pačiomis naujausiomis technologijomis, aukščiausia kokybe, galingumu bei patogiu naudojimu. Inovatyvių technologijų dėka, Jūsų plaukai džiovinimo metu bus puoselėjami ir apsaugomi nuo pažeidimų.

Plaukų džiovintuvas su infraraudonaisiais spinduliais leis išdžiovinti plaukus greičiau, tačiau jų neišsausins. Šio prietaiso veikimo principas unikalus tuo, kad plaukai yra džiovinami iš vidaus, o ne tiesiog sausinamas jų paviršius. Dėl šios priežasties plaukai nepraranda drėgmės, tampa glotnūs bei labiau žvilga. Infraraudonieji spinduliai taip pat teigiamai veikia galvos odą, o ant plaukų užteptas priemones (plaukų kondicionierius, kaukes) padeda pasisavinti dar geriau.

Plaukų džiovintuvas su jonizatoriumi apsaugos Jūsų plaukus nuo šiaušimosi, elektrinimosi bei išsausėjimo.

Plaukų džiovintuvas su vandens jonų generatoriumi – dar vienas puikus pasirinkimas, siekiant, kad plaukai džiovinimo metu neišsausėtų, o išliktų glotnūs ir blizgantys. Ši technologija leidžia plaukus išdžiovinti žymiai greičiau negu su įprastu plaukų džiovintuvu, o plaukai po džiovinimo atrodo pilni drėgmės, nesivelia bei mažiau šakojasi.

Plaukų džiovintuvai su multifunkcinio oro srauto technologija pasižymi tuo, kad plaukai yra džiovinami karštu oru ir tuo pačiu metu išpučiamas vėsaus oro srautas, taip juos atvėsinat. Tokiu būdu plaukai apsaugomi nuo deginimo, mažiau išsausėja bei veliasi.

Taigi, priklausomai nuo savo poreikių, pasirinkite Jums tinkamiausią plaukų džiovintuvą ir kasdien mėgaukitės gražiais ir išpuoselėtais plaukais.