Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Burnos higiena

Grožis, sveikata

  • Išvalyti filtrą

Dantų priežiūros priemonės 

Sveikų ir baltų dantų šypsena puošia, atrodo estetiškai bei suteikia pasitikėjimo savimi. Tačiau ne visi gali pasidžiaugti nepriekaištingai spindinčiais akinamo baltumo dantimis. Mūsų dantis veikia daugybė veiksnių, tokių kaip kavos, arbatos gėrimas, dažnas saldumynų vartojimas bei kiti įvairūs dalykai. Kai kurių žmonių dantys yra natūraliai linkę gelsti ar pilkėti, todėl dantų balinimas yra puiki išeitis, dovanojanti baltumą dantims.

Tiems, kas nesiryžta dantų balinimo procedūroms odontologo kabinete, tačiau taip pat nori džiaugtis baltais dantimis, puiki išeitis balinamosios priemonės namuose.

Viena populiariausių dantų balinimo priemonių – tai balinamoji dantų pasta. Balinamosios dantų pastos puikiai tiks tiems žmonėms, kurie neturi daug laiko įvairioms procedūroms bei nerimauja, kad dantų balinimas gali susilpninti dantų emalį ar pakenkti dantims.

Mūsų internetinėje parduotuvėse esančios „BeConfident“ balinamosios dantų pastos yra sukurtos kartu su visame pasaulyje pirmaujančiais odontologais. Jos ne tik balina dantis, tačiau ir sustiprina dantų emalį, apsaugo dantis nuo karieso, apnašų, pašalina ant dantų esančias dėmes bei spalvos pakitimus. Šiose balinančiose dantų pastose yra fluoro, kalio nitrato, kalcio fosfato, cinko, baltosios anglies ir kalcio peroksido mišinys, kuris yra saugus ir veiksmingas. Dantų pastų sudėtyje yra net 98% natūralių ingredientų.

Be to, mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ir žvilgesio dantims suteikiančias priemones. Šios pastos efektyviai apsaugo dantis nuo spalvos pakitimų, naudojant dažančius maisto produktus bei suteikia dantims fantastiško blizgesio. Jas galima naudoti kasdien ar progomis, kai norite parodyti savo gražiausią šypseną.

Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pas mus taip pat rasite ir juodą dantis balinančią pastą. Ši dantų pasta su bambuko aktyvinta anglimi stipriai valo įvairias apnašas, apsaugo dantenas, balina dantis ir tuo pat metu užtikrina gaivų burnos kvapą.

Išsirinkite sau tinkamiausią priemonę ir kasdien džiaukitės nepriekaištingai baltais bei sveikais dantimis.