Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Grožis, sveikata

  • Išvalyti filtrą

Svarstyklės 

Vonios svarstyklės – tai nepamainomas dalykas sportuojantiems, besilaikantiems dietos bei savo sveikata besirūpinantiems žmonėms.

Kaip išsirinkti vonios svarstykles?

Renkantis vonios svarstykles visų pirma reikėtų atsižvelgti ar norite tiesiog pasisverti ir stebėti savo svorį, ar Jums reikalingos išmanesnės svarstyklės, turinčios daugiau funkcijų.

Vonios svarstyklės sportuojantiems

Jeigu intensyviai sportuojate ir norite sužinote ar judate tinkame linkme – tuomet siūlome rinktis išmanesnes vonios svarstykles. Kai kurios svarstyklės gali nustebinti savo funkcionalu – su jomis ne tik įprastai pasisversite, tačiau tačiau ir greitai bei lengvai atliksite kūno sandaros analizės tyrimą. Šiuo režimu pagal jūsų įvestus lyties, ūgio, amžiaus parametrus prietaisas apskaičiuos kūno riebalų, skysčių, kaulų ir raumenų masę. Po pirmosios kūno analizės naudotojo duomenys bus išsaugoti. Kai kitą kartą naudosite svarstykles, prietaisas automatiškai identifikuos naudotoją ir įjungs jo paskyrą. Turėdami tokias svarstykles galėsite kasdien stebėti savo kūno pokyčius. Tai ypač patogu sportuojantiems bei savo sveikata besirūpinantiems žmonėms.

Vonios svarstyklės besilaikantiems dietos

Su mūsų internetinėje parduotuvėje esančiomis svarstyklėmis galėsite nusistatyti savo tikslinį svorį, kurį norite pasiekti. Jis bus išsaugomas ir kiekvieną kartą sveriantis programėlė praneš, kiek toli esate nuo savo tikslo. Tai itin patogu dietos besilaikantiems ir savo svoriu besirūpinantiems žmonėms.

Vonios svarstyklės auginantiems kūdikius

Visi, auginantys kūdikius, žino kaip svarbu reguliariai sekti jų svorį, kad žinotumėte, jog jiems pakanka maisto, jie puikiai auga ir vystosi. Mūsų internetinėje parduotuvėje esančios vonios svarstyklės turi kūdikių svėrimo funkciją, kuri skirta kūdikių svėrimui bei rezultatų išsaugojimui. Taip pat, čia yra sukuriama ir kūdikių svėrimo statistika. Ši funkcija taip pat tiks ir naminių gyvūnėlių bei bagažo svėrimui.

Rinkitės iš „Cecotec“ bei „Zyle“ vonios svarstyklių, priklausomai nuo savo poreikių.