Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Galingumas

Elektriniai paspirtukai, dviračiai, riedlentės

Laisvalaikio prekės

  • Išvalyti filtrą

Elektriniai paspirtukai 

Elektriniai paspirtukai – išmanus kelionės sprendimas

Kelionėms mieste ir užmiestyje žmonės vis dažniau renkasi elektrinius paspirtukus. Šių išmanių transporto priemonių populiarumas ypač išauga šiltuoju metų laiku. Tačiau smagiai lekiančius elektrinių paspirtukų vairuotojus miestuose matome jau nuo ankstyvo pavasario iki pat vėlyvo rudens.

Kompaktiškiausia transporto priemonė mieste

Elektriniai paspirtukai yra itin kompaktiška ir dar sulankstoma transporto priemonė, todėl jis neužims daug vietos namuose, taip pat elektrinį paspirtuką galima nesunkiai persinešti ar persivežti automobiliu ar autobusu. Elektrinį paspirtuką sulankstysite vos per 3 sekundes, tiek pat truks ir jo parengimas važiavimui. Beliks tik paspausti mygtuką – ir jūs kelyje!

Kelionėms į darbą, pasivažinėjimui gamtoje

Elektrinis paspirtukas tobulai tinka tiek kasdienėms kelionėms į darbą miesto gatvėmis, tiek važinėjimui parko keliais ar kelionėms užmiestyje. „Beaster“ ženklo paspirtukai išsiskiria didele pasiūla, kuri leis išsirinkti paspirtuką ir keliavimui užmiesčio keliais bei bekele. Tokiu atveju paspirtukas turės specialiai tam skirtas padangas, galingesnį variklį.

Kaip išsirinkti elektrinį paspirtuką

Rinkdamiesi elektrinį paspirtuką pirmiausia atsižvelkite į prietaiso baterijos talpą, variklio galingumą, paspirtuko išlaikomą svorį, padangų dydį ir kt. Baterijos talpa nurodo, kokį atstumą paspirtuku galėsite nuvažiuoti viena baterijos įkrova. Galingesnis variklis padės paspirtuku išvystyti didesnį greitį, o didesnės padangos užtikrins minkštesnį važiavimą.

Saugumas ir papildomos priemonės

Nepamirškite, kad važiuodami elektriniu paspirtuku visuomet turite dėvėti apsaugos priemones – saugos šalmą, kelių bei alkūnių apsaugas. „Krinona“ siūlo didelį saugos šalmų pasirinkimą, taip pat patogius ant vairo tvirtinamus dėklus telefonui, papildomus priekinius bei galinius žibintus, elektrinių paspirtukų laikymui skirtus apsauginius maišus, atsuktuvų priežiūros rinkinius ir visa, ko tik gali prireikti, kad visuomet saugiai ir greitai pasiektumėte savo kelionės tikslą!

Tinklaraštis Daugiau tinklaraščio įrašų >>