Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Buitinė technika

Patalpų šildymas, vėdinimas

  • Išvalyti filtrą

Oro drėkintuvai 

Priežastys, dėl kurių oro drėkintuvas turėtų atsirasti kiekvienuose namuose ir biure

Tai, kokius gaminius išvysime namuose ar biuruose – labai individualu, kadangi egzistuoja šimtai skirtingų prekių bei lūkesčių. Tačiau tikrai egzistuoja įrenginys, kuris neabejotinai turėtų būti kiekvienuose namuose bei biure. Tai – oro drėkintuvas. Tad, kuo šis įrenginys yra toks svarbus?

Padės palaikyti reikiamą drėgmės lygį

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl oro drėkintuvas yra vertas atsidurti kiekvienuose namuose, tai – reikiamas drėgmės lygio palaikymas. O tai turi labai didelę reikšmę: jei bus palaikomas reikiamas drėgmės lygis patalpose, išvengsite daugybės savijautos bei išvaizdos problemų: išsausėjusios odos, skilinėjančių plaukų bei nagų, išsausėjusių lūpų, niežulio, akių paraudimo, būsite geresnės nuotaikos ir kur kas produktyvesni.

Nebevargina sausas oras

Sausas oras namuose yra dažnas šildymo sezono palydovas, kurio pasekmės - ne tokios malonios. Išsausinta gleivinė, varvanti nosis, palankios sąlygos veistis mikrobams; tai tik nedaugelis išsausėjusios patalpos ypatumų. Visa laimė, jog yra sukurtas specialus buitinis prietaisas tobulai oro drėgmei palaikyti - tai oro drėkintuvas. Tiesiog pastatykite jį namuose ir mėgaukitės drėgna, sveika ir netgi maloniai kvepiančia aplinka, mat įsigiję drėkintuvą turėsite galimybę jį papildyti norimais eteriniais aliejais bei kvapais.

Išvalys orą

Jei pasirinksite oro drėkintuvą – valytuvą, tokiu atveju, oras patalpose bus ne tik sudrėkintas, bet ir išvalytas. O taip – taip pat prisidės prie geresnės jūsų savijautos bei patrauklesnės išvaizdos: pagerės odos bei plaukų būklė, miego kokybė, jausitės žvalesnės ir energingesni.

Eterinių aliejų naudojimas aromaterapijai

Tačiau ir tai dar ne viskas – jei pasirinkite gaminį su galimybe naudoti eterinius aliejus, tai jūsų namus vos tik to panorėjus, užpildys malonūs, o svarbiausia – naudingi aromatai. Atkreipiame dėmesį, kad skirtingi eteriniai aliejai turi skirtingą poveikį. Štai, pavyzdžiui, pušų ar eukaliptų eteriniai aliejai efektyviai valo orą bei lengvina kvėpavimą, citrusinių vaisių – suteikia energijos, o levandų – ramina bei atpalaiduoja. Tad įsigykite oro drėkintuvą su galimybe naudoti eterinius aliejus ir mėgaukitės jų teikiama nauda.

Kaip matyti, oro drėkintuvas ar oro drėkintuvas – valytuvas tiesiog privalo įsikurti kiekvienuose namuose ar biure, nes nauda – ypač didelė: oras bus sudrėkintas bei išvalytas, erdvės – pripildytos malonaus kvapo, kuriuos skleis eteriniai aliejai, taip pat bus užtikrintas teigiamas poveikis jūsų išvaizdai bei savijautai.

Tinklaraštis Daugiau tinklaraščio įrašų >>