Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Maisto ruošimas

Termosai, gertuvės

Turizmas

  • Gertuvės

Laisvalaikio prekės

  • Išvalyti filtrą

Gertuvės 

Šiuolaikiškos, greitam gyvenimo būdui skirtos gertuvės, termogertuvės, termopuodeliai, kuriuos galima neštis su savimi visur ir visada. Kur bevyktumėte – tiesiog pasivaikščioti į miestą, išvyką, žygį, ilgesnę kelionę, sporto varžybas ar festivalį – šios gertuvės ir termogertuvės jums patogiai ir lengvai mėgautis šaltu arba karštu gėrimu.

Sveikata ir ekologija

Vanduo yra pagrindinis gyvybės ir sveikatos šaltinis. Toks įprastas, bet stebuklingas gyvybės šaltinis kaip vanduo turi įtakos visiems žmogaus organizmo gyvybiniams procesams, kuriais rūpintis nuo šiol bus dar lengviau. Su šiomisgertuvėmis paprastą vandens gėrimą paversite žymiai patogesniu ir malonesniu įpročiu. Jei jums nesvetima ekologija bei gamtos saugojimas – tai dar viena priežastis vietoje vienkartinės taros rinktis gertuvę. Su savimi turėdami gertuves ar termopuodelius pamiršite apie nepatogius, nepraktiškus ir gamtos resursus eikvojančius įprastus plastikinius butelius.

Visiems metų laikams

Šaltuoju metų laiku, kai norėsite pasilepinti karšta kava ir arbata, jūsų pašonėje tiesiog privalo būti termogertuvės. Termopuodeliais ir tgermogertuvėmis galėsite naudotis be jokios baimės, kad gėrimas gali išsilieti arba pratekėti. Šiltuoju laikotarpiu, kai norėsite atsigaivinti karštą dieną arba po intensyvios treniruotės, gertuvės ir vėl galės jums padėti. Įvairiausių stilių, raštų ir dydžių gertuvės pavergs jūsų širdis. Gertuvės yra ergonomiškos bei madingos, taip pat sandarios ir lengvai išvalomos.

Šaltas gėrimas nesušils, o karštas neatvės

Termogertuvės ir termopuodeliai pasižymi išskirtinėmis temperatūros išlaikymo savybėmis. Juose karštas gėrimas neatvės iki 12 val, o šaltas nesušils iki 12 val.

Skirtingi dydžiai skirtingiems poreikiams!

Yra net kelių dydžių gertuvės bei termopuodeliai, kad būtų išpildyti visi jūsų poreikiai. Mažiausia talpa siekia vos 300 ml. O didžiausia net 1 l. Dar labiau akį traukia spalvotos ir žaismingos gertuvės, skirtos vaikams. Deja, vaikai dažnai mieliau geria nesveikus, gazuotus gėrimus. Tad ką daryti, kad vaikai vartotų daugiau sveikų gėrimų, kurių jiems ypatingai reikia? Sprendimą siūlo nuotaikingos ir linksmos vaikiškos gertuvės, kurias tiesiog norisi paimti į rankas. Visos gertuvės, skirtos vaikams, yra funkcionalios, kiekviena iš jų turi atlenkiamą gėrimo snapelį, dėl kurio jūsų vaikas galės gerti savo gėrimą net nepakeldamas galvos nuo žaidimo ar kitos mėgstamos veiklos!

Tinklaraštis Daugiau tinklaraščio įrašų >>