Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Grožis, sveikata

  • Išvalyti filtrą

Veido masažuokliai 

Visos moterys nori džiaugtis lygia, skaisčia bei jaunatviška oda. Tačiau metams bėgant visų oda praranda stangrumą, elastingumą, suglemba, atsiranda raukšlių. Ne paslaptis, jog visos dailiosios lyties atstovės nori nori džiaugtis lygia ir stangria oda kuo įmanoma ilgiau.

Lygią bei skaisčią odą padeda išlaikyti ir reguliariai atliekami veido masažai. Teigiamą veido masažo poveikį jau senai yra patvirtinę ir mokslininkai. Jie teigia, kad reguliarus veido masažas skatina kraujotaką, gerina kolageno bei elastino sintezę ir padeda greičiau pasišalinti metabolizmo produktams, ko pasekoje galime turėti lygesnę, skaistesnę bei mažiau raukšlių turinčią odą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite „Be Osom“ ir „TOUCHBeauty“ rankinius veido masažuoklius, veido ir kūno masažuoklius, vibruojančius paakių masažuoklius bei veido ir akių masažuoklius – presoterapijos akinius, kurie pateisins kiekvieno lūkesčius. Su šiais masažuokliais galėsite atlikti malonius masažus sau pati, taip sutaupydama laiką ir pinigus brangioms procedūroms.

Kuo skiriasi įvairūs masažuokliai?

Rankinis veido masažuoklis su išskirtine mikro impulsine technologija, suteikia odai glotnumo, stangrumo, pagerina kraujo cirkuliaciją bei stabdo odos senėjimo procesus. Skatina odos elastingumą bei padeda sumažinti smulkias odos raukšleles. Išskirtinio dizaino dėka jį galėsite naudoti ne tik veido, tačiau ir kaklo bei rankų odos stangrinimui.

Rankinis veido ir kūno masažuoklis padeda sutvirtinti kūną ir stangrina veido odą, suteikdamas jai jaunatviškesnę išvaizdą, bei pašalina kūno nuovargį po sunkių dienos darbų.

Vibruojantis paakių masažuoklis yra skirtas tamsių ratilų bei pabrinkimo po akimis sumažinimui. Jis atgaivina, nuramina bei skaistina paakių odą ir suteikia jai jaunatviškesnę išvaizdą. O jeigu naudosite šį prietaisą kartu su paakių kremu, jo poveikis taps dar efektyvesnis!

Veido ir akių masažuoklis – presoterapijos akiniai leidžia efektyviai atsikratyti pavargusios akių srities odos požymių, sumažinti tamsius ratilus aplink akis bei atpalaiduoti akių zonos raumenų įtampą. Akių masažuoklis pagerina akių zonos kraujotaką, todėl veido oda aplink akis atrodo atsigavusi ir pailsėjusi. Šie masažiniai akiniai taip pat puikiai tinka daug laiko prie kompiuterio ar televizoriaus praleidžiantiems žmonėms, kurie nešioja akinius ar kenčia nuo migrenos.

Išsirinkite sau tinkamiausią veido masažuoklį ir mėgaukitės masažo procedūromis neišeidami iš namų.