Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Smulki virtuvės įranga

  • Išvalyti filtrą

Sulčiaspaudės 

Renkamės sulčiaspaudę: ko svarbu nepamiršti?

Nėra nieko geriau, nei rytą pradėti nuo stiklinės ką tik išspaustų vaisių, daržovių ar uogų sulčių. Be to, toks gėrimas bus naudingas bet kuriuo paros metu, nes apdovanos jus įvairiais mineralais bei vitaminais. Pradėti rytą šviežių sulčių puodeliu - tai sveikos mitybos taisyklė Nr. 1. Šiandien Jūs galite mėgautis šiuo malonumu greitai ir itin paprastai, tiesiog įsigiję Jums tinkamiausią sulčiaspaudę. Lėtaeigės, rankinės ar elektrinės, sulčių spaudimo mašinos pradės praturtinti mitybą reikalingais vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis, išsaugant visas maistingąsias medžiagas. Šiuolaikinės sulčiaspaudės yra kompaktiškos, patogaus naudojimo ir greitai išvalomos, tad naudokitės jomis be rūpesčių kasdien!

Kuo ypatingos lėtaeigės sulčiaspaudės?

Šiandien prekyboje galite rasti lėtaeigių sulčiaspaudžių, kurios, lyginant su įprastomis centrifūginėmis sulčiaspaudėmis, yra tikras atradimas bei džiaugsmas savo sveikata besirūpinantiems žmonėms, kadangi spaudžiant sultis yra išsaugoma net 5 kartus daugiau vitaminų ir mineralų. Vadinasi, pasirinkę lėtaeigę sulčiaspaudę, jūsų gersite 5 kartus savo sveikatai naudingesnį gėrimą. Tačiau ir tai dar ne viskas – tokia sulčiaspaudė yra puikus pirkinys ir vertinantiems ekonomiškumą, kadangi pavyks išspausti net dvigubai daugiau sulčių. Naudodamiesi šioms sulčiaspaudėmis, galėsite išgauti savo sveikatai labai vertingus gėrimus, iš pačių įvairiausių produktų: vaisių, daržovių, uogų, žalumynų, prieskoninių žolelių ir t. t.

Kuo naudingos sulčiaspaudės su priedais?

Taip pat galite rasti ir sulčiaspaudžių su priedais, pavyzdžiui, smulkintuvais. Svarbu pridurti, kad sulčiaspaudė su smulkintuvu yra ypač naudinga investicija visiems tiems, kurie nori mėgautis maistu: smulkintuvas gerokai praplės jūsų gaminamų patiekalų asortimentą – juo galėsite paruošti skanius bei sveikatai naudingus šerbetus, padažus, užtepėles, sriubas ar tiesiog susmulkinti įvairius maisto produktus.

Kokiu atveju verta rinktis sulčiaspaudę su automatine praplovimo funkcija?

Prietaisas, į kurį yra integruota ši funkcija, automatiškai išstums žieveles, todėl jums nereikės jo dažnai stabdyti, tad spaudimo procesas bus greitesnis bei patogesnis.

Taigi, lėtaeigės sulčiaspaudės yra puikus pasirinkimas, jei jums svarbu, kad sultyse būtų daugiau vitaminų ir mineralų, o taip pat – kad pavyktų išspausti daugiau sulčių. Sulčiaspaudė su smulkintuvu gerokai praplės jūsų gaminamų patiekalų asortimentą, o prietaisas su automatinio praplovimo funkcija užtikrins patogesnį bei greitesnį spaudimo procesą. Tad įsigykite ir mėgaukitės skaniomis vitaminų bei mineralų porcijomis.

Tinklaraštis Daugiau tinklaraščio įrašų >>