Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Buitinė technika

Patalpų šildymas, vėdinimas

Grožis, sveikata

Kvepalai

  • Išvalyti filtrą

Kvapų difuzoriai 

Kvapų difuzoriai

Šie prietaisai skirti eterinių aliejų aromato skleidimui jūsų namuose ar darbovietėje. Kvapų difuzorius yra tinkamas naudoti aromaterapijai, nes eteriniai aliejai turi pripažintą teigiamą poveikį žmogaus organizmui ir nervų sistemai. Teigiama, kad aromaterapija padeda kovoti su įvairiomis sveikatos problemomis, mažinti negalavimus ir stiprinti nervų sistemos veiklą. Be viso to, kvapų difuzoriai, skleisdami vandens mikrolašelius, taip pat prisideda prie patalpos oro drėkinimo ir padeda sumažinti aplinkos sausumą. Tai ypač aktualu šaltuoju metų laiku.

Aromaterapija įveikia stresą

Nors aromaterapija jūsų neišgydys nuo visų negalavimų, tačiau gali padėti pašalinti vieną iš esminių visų ligų ir negalavimų priežasčių – stresą. Streso faktorius lydi mus kasdien. Tai sukelia vis greitėjantis gyvenimo tempas, augantys įsipareigojimai, įtampa ir krūvis darbe ir t. t. Kiekvienas iš mūsų patiriame stresą ir turime išmokti su juo kovoti. Būtent įveikiant stresą nepamainoma mums gali tapti aromaterapija. Dar nuostabiau, kad ja mėgautis galima tiesiog namuose, kur dauguma mūsų jaučiasi geriausiai. Aromaterapijos naudojimas neturi šalutinio efekto, be to, aromaterapija atliekama pasyviai – tiesiog leiskite kvapų difuzoriui skleisti jus raminantį aromatą namuose, kol jūs užsiimate savo mėgstama veikla ar tiesiog ilsitės.

Kvapų difuzoriai aromaterapijai

Aromaterapijai galima naudoti ir aromatines žvakes, tačiau jos sukelia daugiau nepatogumų. Be to, žvakės dėl saugumo negalėsite palikti miegant, ilsintis ar prie mažų vaikų. Taip pat jį gali dūmyti. Visus šiuos nepatogumus išsprendžia kvapų difuzoriai. Šie modernūs prietaisai turi laikmačio funkciją, gali būti nustatomi veikti tam tikrą laiką. Inovatyvūs kvapų difuzoriai su LED šviesomis gali būti naudojami ir kaip naktinės lempos. Elegantiško dizaino kvapų difuzoriai jums leis atsipalaiduoti ir nusiraminti mėgaujantis savo mėgstamu nepakartojamu aromatu. Įlašinkite į vandenį keletą lašų eterinio aliejaus, o kvapų difuzorius šį aromatą efektyviai paskleis po namus.

Oro drėkinimas

Kvapų difuzorius galima naudoti ir oro drėkinimui. Nors kvapų difuzorius ir neatstos profesionalaus oro drėkintuvo, jis suteiks malonios aplinkos pojūtį jūsų namuose ar darbo vietoje. Tai ypač aktualu šaltuoju metų laiku, kai oras būna sausas. Taip pat sausu oru pasižymi nereta darbovietė. Kvapų difuzoriai veikia itin tyliai ir gali būti naudojami darbe. Oro drėkinimas jums padės apsisaugoti nuo šildymo sezonu persekiojančios slogos bei apsisaugoti nuo gleivinių išsausėjimo. Šiuo atveju į kvapų difuzorių nelašinamas eterinis aliejus, tiesiog pilamas švarus vanduo, kurį prietaisas mikrolašelių pavidalu paskleidžia po namus.

Kvapų difuzorių rūšys

Rinkitės iš „Krinonos“ siūlomų didesnės ir mažesnės talpos kvapų difuzorių, taip pat mini kvapų difuzorių. Pagal poreikius galite rinktis iš 300 ml, 100 ml ir 15 ml talpos difuzorių. Juos taip pat galėsite lygiai efektyviai naudoti kaip oro drėkintuvus, kad jūsų namuose, biure ar darbovietėje oras niekuomet nebūtų sausas ir nemalonus kvėpuoti. Įlašinkite į prietaisą vos kelis lašelius eterinio aliejaus ir paverskite oro drėkintuvą kvapų difuzoriumi, kurio skleidžiamas aromatas padės atsipalaiduoti ir įveikti stresą. Išbandykite aromaterapiją, kuri dar niekuomet nebuvo tokia paprasta, naudojantis moderniais ir funkcionaliais kvapų difuzoriais.