Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Elektriniai paspirtukai, dviračiai, riedlentės

Laisvalaikio prekės

  • Išvalyti filtrą

Elektriniai dviračiai 

Elektrinis dviratis: kodėl verta įsigyti?

Elektrinis dviratis – sparčiai populiarėjantis pasirinkimas. Na, o vis dar svarstantiems apie tokią transportą priemonę, pats metas susipažinti su priežastimis, kodėl ką verta įsigyti. Sklandus elektrinio dviračio variklio darbas yra suderintas su pedalų mynimo galia, todėl jūs galėsite važiuoti žymiai greičiau, leistis į ilgesnes distancijas ir užvažiuoti į statesnius šlaitus nei iki šiol.

Sutaupysite daugiau jėgų bei energijos

Ne paslaptis, kad važiavimas įprastu dviračiu yra labai naudingas dėl itin įvairių priežasčių (deginamos kalorijos, lavinami įvairūs kūno raumenys ir t. t.). Tačiau važiuojantieji juo, taip pat netrunka pripažinti, kad tokia veikla reikalauja ne tiek jau ir mažai fizinių jėgų, pastangų bei energijos, todėl nieko keista, kad po ilgiau trukusio pasivažinėjimo dviračiu yra jaučiamas nemenkas nuovargis. Tačiau su tuo tikrai neteks susidurti, jei tik bus pasirinktas elektrinis dviratis. Naudojantis šia transporto priemone reikės kur kas mažiau jėgų bei energijos, todėl net ir po ilgai trukusio pasivažinėjimo nejausite nuovargi ir būsite kupini jėgų kitiems darbams.

Sulankstomi dviračiai

Krinonos siūlomi elektriniai dviračiai išsiskiria sulankstymo galimybe. Sulankstytą dviratį galima lengvai sutalpinti į automobilio bagažinę persivežimui, taip pat sutaupoma vietos dviratį laikant namuose. Sulankstymas yra itin greitas ir paprastas – tai lengvai atliks kiekvienas.

Puikus pasirinkimas vyresnio amžiaus ar pro traumų atsigaunantiems žmonėms

Atsižvelgiant į tai, kad važiavimas elektriniu dviračiu reikalauja kur kas mažiau jėgų ir energijos, belieka tik pridurti, kad tokia veikla idealiai tinka vyresnio amžiaus arba po traumų atsigaunantiems žmonėms. Važinėjimas dviračiu suteiks galimybę praleisti daugiau laiko gryname ore, kuris ypač naudingoms išvardintų grupių asmenims.

Mažesnė traumų tikimybė

Ne paslaptis ir tai, kad pasivažinėjimas įprastu dviračiu suteikia ne tik labai daug malonių akimirkų, bet ir neretai tampa sudėtingų traumų priežastimi. Na, o važiavimas elektrini dviračiu yra gerokai paprastesnis, todėl ir traumų tikimybė – mažesnė.

Taigi, kaip matyti, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl verta investuoti į elektrinį dviratį – važiavimas juo pareikalauja kur kas mažiau jėgų bei energijos, todėl po pasivažinėjimo nejausite nuovargio, be to – mažesnė bus ir traumų tikimybė. Tačiau ir tai dar ne viskas – toks dviratis puikiai tinka vyresnio amžiaus ar po traumų atsigaunantiems asmenimis. Taigi, elektrinis dviratis yra puiki dovana tiek sau, tiek kitam. Na, o internetinėje parduotuvėje www.krinona.lt rasite didelį jų pasirinkimą, tad nepraleiskite progos savo laisvalaikį paversti dar malonesniu.

Tinklaraštis Daugiau tinklaraščio įrašų >>