Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Buitinė technika

Patalpų šildymas, vėdinimas

Grožis, sveikata

Kvepalai

Kvapai namams, kvapų difuzoriai

  • Eteriniai aliejai
  • Išvalyti filtrą

Eteriniai aliejai 

Eteriniai aliejai – tai itin stiprios koncentracijos, aromatingi augalų ekstraktai, savo sudėtyje turintys daugybę organinių sudedamųjų dalių, vitaminų bei maistingųjų medžiagų. Jie ne tik nuostabiai kvepia, tačiau ir nuo seno vertinami dėl savo aromaterapinio poveikio: padeda puolant peršalimo ligoms, veikia antimikrobiškai, gali padėti sumažinti įtampą, užmigti bei pakelti nuotaiką. 100 % gryni eteriniai aliejai gali būti skirti tiek asmeniniam, tiek profesionaliam naudojimui grožio salonuose, atliekant odos bei plaukų procedūras.

Eteriniai aliejai, skirti plaukams - tonizuoja, regeneruoja galvos odą bei apsaugo nuo pleiskanų atsiradimo. Juos galima lašinti į plaukų kaukes, kondicionierius ar šampūnus. Kai kurie eteriniai aliejai taip pat gali apsaugoti ir nuo plaukų slinkimo bei skatinti plaukų augimą, suteikti plaukams tvirtumo bei žvilgesio.

Mūsų internetinėje parduotuvėje esantys natūralūs eteriniai aliejai namams puikiai tiks naudoti ir su kvapų difuzoriumi. Tiesiog įlašinkite keletą eterinio aliejaus lašelių į „Zyle“ kvapų difuzorių ir mėgaukitės svajingu aromatu.

Aromaterapinės procedūros naudojamos ne tik atsipalaidavimui, bet ir įvairiausiems negalavimams mažinti, malšinant mus kasdien lydintį stresą ir propaguojant sveiką gyvenseną. Aromaterapijos naudą kaip streso įveikimo faktorių pagrindžia ne viena atlikta studija. Aromatinių aliejų kvapai sukelia ramybės, saugumo, gerovės bei pasitenkinimo jausmus, mažina įtampą ir streso hormono išsiskyrimą organizme. Dar nuostabiau, kad aromaterapija galima mėgautis tiesiog namuose – kur dauguma mūsų jaučiasi geriausiai. Tiesiog leiskite kvapų difuzoriui skleisti jus raminantį aromatą, kol Jūs užsiimate savo mėgstama veikla ar tiesiog ilsitės.