Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Maisto ruošimas

Termosai, gertuvės

Turizmas

  • Termosiniai kelioniniai puodeliai

Laisvalaikio prekės

  • Išvalyti filtrą

Termosiniai kelioniniai puodeliai 

Renkamės termosinį – kelioninį puodelį: į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Kad ir kur keliautumėte – į darbą, universitetą ar pramogauti, gardus gėrimas – puikus kelionės palydovas. O, kad kelionės metu galėtumėte patogiai mėgautis savo pačių namuose pasiruoštu gėrimu ir, kad jis išlaikytų geriausias savo savybes, termosinis – kelioninis puodelis yra tiesiog būtinas. Tad pats metas tokį įsigyti, kad kelionės būtų skanesnės ir malonesnės.

Sveikata ir ekologija

Vanduo yra pagrindinis gyvybės ir sveikatos šaltinis. Toks įprastas, bet stebuklingas gyvybės šaltinis kaip vanduo turi įtakos visiems žmogaus organizmo gyvybiniams procesams, kuriais rūpintis nuo šiol bus dar lengviau. Su šiomis gertuvėmis paprastą vandens gėrimą paversite žymiai patogesniu ir malonesniu įpročiu. Jei jums nesvetima ekologija bei gamtos saugojimas – tai dar viena priežastis vietoje vienkartinės taros rinktis gertuvę. Su savimi turėdami gertuves ar termopuodelius pamiršite apie nepatogius, nepraktiškus ir gamtos resursus eikvojančius įprastus plastikinius butelius.

Talpa ir matmenys

Vieni svarbiausių rodiklių – talpa ir matmenys. Atsakingai įvertinkite, kokios talpos termosinis-kelioninis puodelis jums būtų naudingiausias – mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ypač įvairios talpos – 300 ml, 470 ml, 590 ml ir t. t. termosinių – kelioninių puodelių). Atsakingai patikrinkite, kokie yra gaminio matmenys – pasidomėkite, ar jis tilps į jūsų automobilyje įmontuotą laikiklį.

Kaip ilgai gėrimai išliks šaltas ar karštas?

Svarbu įvertinti ir tai, kaip ilgai termosinis – kelioninis puodelis gėrimą išlaikys šaltu arba karštu, priklausomai nuo savo planuojamų kelionių trukmės, galėsite pasirinkti geriausiai atitinkantį jūsų poreikius. Čia rasite puodelių, kurie gėrimus karštus ir šaltus išlaikys net iki 12 val.

Visiems metų laikams

Šaltuoju metų laiku, kai norėsite pasilepinti karšta kava ir arbata, jūsų pašonėje tiesiog privalo būti termogertuvės. Termopuodeliais ir termogertuvėmis galėsite naudotis be jokios baimės, kad gėrimas gali išsilieti arba pratekėti. Šiltuoju laikotarpiu, kai norėsite atsigaivinti karštą dieną arba po intensyvios treniruotės, gertuvės ir vėl galės jums padėti. Įvairiausių stilių, raštų ir dydžių gertuvės pavergs jūsų širdis. Gertuvės yra ergonomiškos bei madingos, taip pat sandarios ir lengvai išvalomos.

Ko dar svarbu nepamiršti?

Na, ir, žinoma atsakingai vertinkite ir kitas termosinių – kelioninių puodelių savybes. Puiku pasirinkimu gali tapti termosiniai – kelioniniai puodeliai, kurių tam tikras dalis galima plauti indaplovėje – tai palengvins priežiūrą. Įvertinkite ir gaminio dizainą – ar puodelį bus patogu laikyti rankose? Iš nerūdijančio plieno pagaminti puodeliai tarnaus ypač ilgai bei patikimai. Automatiškai užsiblokuojantys puodeliai užtikrins, kad gėrimas nelašės ir nevarvės, tad juos galima įsidėti į krepšį arba rankinę, nesibaiminant nemalonių staigmenų. Taip pat renkantis puodelį, pravartu atkreipti dėmesį ir į tai, ar jo sudėtyje nėra Bisfenolio A (medžiagos, siejamos su įvairių ligų atsiradimu).

Termosinis – kelioninis puodelis – stilingas ir naudingas pirkinys sau, puiki dovana draugams, artimiesiems ar kolegoms.