Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Burnos higiena

Grožis, sveikata

  • Išvalyti filtrą

Elektriniai dantų šepetėliai 

Sveika ir graži šypsena – tai pasitikėjimo savimi bei estetinio grožio garantas. Tačiau siekiant, kad dantys išliktų gražūs ir sveiki, jais būtina nuolatos rūpintis. Dantų valymas - tai vienas iš svarbiausių kasdienės švaros bei higienos procedūrų. Tačiau kartais dantų valymui skiriame ne tiek dėmesio kiek turėtume – valome dantis trumpiau, valydami dedame mažiau pastangų, per daug spaudžiame dantų šepetėlį ar laiku jo nepakeičiame.

Šiuo metu rinkoje įprastus dantų šepetėlius pamažu keičia elektriniai dantų šepetėliai, kurie išsiskiria aukštu efektyvumu bei patogiu naudojimu. Ne paslaptis, jog valantis dantis įprastu dantų šepetėliu reikia dėti savo pastangas, o elektrinis dantų šepetėlis visą darbą atliks už Jus. Valantis dantis elektriniu dantų šepetėliu, atliekama kur kas daugiau judesių, taigi dantų valymo efektyvumas taipogi bus gerokai didesnis. Be to, su elektriniu dantų šepetėliu išvalysite tarpus tarp dantų, kuriuos ypač sunku pasiekti valant įprastu dantų šepetėliu.

Dar vienas elektrinių dantų šepetėlių privalumas yra tas, kad galima pasirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį valymo režimą.

Dantų valymo režimas – padeda pašalinti dantų akmenis, apnašas bei bakterijas.

Dantų balinimo režimas – balina dantis, pašalina apnašas bei atstato natūralų dantų baltumą.

Dantų poliravimo režimas – poliruoja dantis ir juos pašviesina.

Dantenų priežiūros režimas – masažuoja dantenas ir pagerina jose kraujo cirkuliaciją.

Jautrumo režimas – švelniai valo jautrius dantis. Puikiai tinka pirmą kartą naudojantis elektriniu dantų šepetėliu.

Dauguma elektrinių dantų šepetėlių taip pat turi ir laikmatį, kuris užtikrins, jog dantis valysite tiek laiko, kiek rekomenduojama. Jums nebereikės sekti valymo laiko kadangi tuo už Jus pasirūpins elektrinis šepetėlis.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tokius elektrinius dantų šepetėlius kaip „Osom Oral Care“, „IVISMILE“, „Solac“ bei „Panasonic“. Pasirinkite Jums tinkamiausią dantų šepetėlį ir džiaukitės nepriekaištinga šypsena.