Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Vyrams

Grožis, sveikata

Plaukams

Elektros prietaisai

  • Išvalyti filtrą

Barzdaskutės 

Barzdaskutė – nepamainomas prietaisas kiekvienam šiuolaikiniam vyrui. Jos yra vertinamos dėl savo funkcionalumo ir efektyvių rezultatų. Barzdaskutė pavers skutimosi procesą daug greitesniu, sklandesniu bei patogesniu. Su ja greitai nuskusite plaukelius ar suformuosite dailią barzdą arba ūsus.

Tačiau kaip išsirinkti barzdaskutę?

Renkantis barzdaskutę visų pirma reikia atsižvelgti į odos jautrumą, kad išvengtumėte odos sudirgimų bei nemalonaus pojūčio po skutimosi. Jeigu oda yra jautri, atsiranda bėrimų ar sudirgimų, tuomet rekomenduojama rinktis kuo mažiau odą dirginančią barzdaskutę.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į prietaiso naudojimo būdą – ar skirta drėgnam ar sausam skutimuisi. Taupantiems laiką ir nemėgstantiems ilgų procedūrų puikiai tiks sausam skutimuisi pritaikytos barzdaskutės. O tiems, kas turi laiko kruopščiam skutimuisi, ir siekia gaivos ir švaros pojūčio ant odos, siūlome barzdaskutes su drėgno skutimosi galimybe.

Dauguma barzdaskučių yra įkraunamos, taigi jomis patogu naudotis tiek namuose, tiek kelionėje.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite „Wahl Pro“, „Andis“, „Panasonic“ bei kitų garsių gamintojų barzdaskučių, kurios barzdos skutimąsi pavers maloniu užsiėmimu.