Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Smulki virtuvės įranga

  • Išvalyti filtrą

Kokteilinės 

Kokteilinės ir kokteilių plaktuvai

Kokteilinės - tai itin universalus virtuvės prietaisas, kuris plaka, smulkina, maišo, trina ir dar daugiau. Šių funkcijų pagalba tiesiog savo namuose Jūs per kelias minutes pasigaminsite įvairius kokteilius (vaisų, daržovių, smoothies ir kt.), pasigaminsite šaldytų vaisių tyres, sutrinsite sveikąsias sriubas ar tyreles kūdikiams bei vaikams, netgi susmulkinsite šaldytus ledukus. Patogus naudojimas, kokybiški nerūdijančio plieno peiliai bei stilingas dizainas pavers kokteilinę neatsiejamu pagalbininku Jūsų namuose.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Kokteilinė – svarbiausias smulkiosios buitinės technikos prietaisas, jei norite mėgautis gardžiais desertiniais ar sveikatai labai naudingais žaliaisiais kokteiliais. Turėdami šį prietaisą, vos per kelias akimirkas sau, savo šeimai bei draugams pagaminsite kokteilius, kurie atstos tiek pusryčius, tiek desertą ar puikiai tiks priešpiečiams bei pavakariams. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad kokteilinių pasirinkimas šiandien yra labai didelis. Tad, kaip išsirinkti tinkamiausią?

Atkreipkite dėmesį į talpą

Vienas svarbiausių dalykų, kurį reikėtų įvertinti, renkantis kokteilinę, yra indo talpa. Kuo jūsų šeima gausesnė ir kuo dažniau norite mėgautis desertiniais ar žaliaisiais kokteiliais, tuo didesnės talpos indą turinčią kokteilinę reikėtų rinktis. Taip pat puikiu pasirinkimu taps ir skirtingų talpų indus turinčios kokteilinės pasirinkimas. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairios talpos indus turinčias kokteilines, tad tikrai rasite sau tinkamiausią variantą.

Kuo ypatingos kokteilinės, turinčios titanu dengtus ašmenis?

Šiandien prekyboje galite rasti ir kokteilinių, kurių ašmenys yra dengti titanu. Šios kokteilinės ypatingos tuo, kad tikrai leidžia išgauti tobulos – kreminės konsistencijos gėrimus. Tad, jei norite mėgautis glotnučiais, dar vadinamais smoothie, kokteilinė, kurios ašmenys yra dengti titanu, tobuliausias pasirinkimas. Šių kokteilinių įsigysite čia.

Kokia kokteilinė labiausiai tiks tiems, kurie dažnai gamins kokteilius iš šaldytų vaisių, uogų ar ledukų?

Ne paslaptis, kad šaldyti vaisiai bei uogos, ledukai, yra puiki desertinių bei žaliųjų kokteilių sudedamoji dalis. Tačiau dėl didelio šaldytų produktų bei ledukų svorio bei kietos konsistencijos, derėtų nepamiršti ir dar vienos svarbios detalės: juos geriausia smulkinti kokteiline, kurios galingumas siekia ne mažiau kaip 1200 W.

Taigi, apibendrinant belieka tik pastebėti, kad siekiant išsirinkti tinkamiausią kokteilinę, atsakingai reikėtų įvertinti tai, kokios talpos indai turėtų būti. Jei planuojate ypač dažnai mėgautis glotnučiais, pirmenybę verta teikti prietaisui, kurio ašmenys yra dengti titanu. Na, o planuojantiems dažnai mėgautis kokteiliais iš šaldytų produktų, reikėtų įsigyti ne mažesnio kaip 1200 W galingumo kokteilinę.

Tinklaraštis Daugiau tinklaraščio įrašų >>