Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Dulkių siurbliai ir jų priedai

Gamintojai

Galingumas

Buitinė technika

Namų švara

  • Išvalyti filtrą

Robotai siurbliai 

Robotai siurbliai

Robotai siurbliai – tai naujos kartos automatinio veikimo belaidžiai dulkių siurbliai, kurie jus išvaduos nuo įgrisusio dulkių siurbimo visuose namuose. Daugelis robotų siurblių pasižymi itin efektyviu „2 viename“ veikimu. Šie prietaisas ne tik siurbia, bet ir plauna – tai užtikrina kur kas visapusiškesnį grindų išvalymą bei ilgiau išliekančią švarą.

Virtualaus žemėlapio braižymas

Robotas siurblys pasižymi algoritmiškai veikiančia navigacijos sistema, kuri sudaro virtualų valomos patalpos žemėlapį ir pagal jį suplanuoja valymo maršrutą. Todėl grindų valymas vyksta žymiai greičiau ir efektyviau.

Prietaiso valdymas trimis būdais

Robotą-siurblį galėsite valdyti rankiniu būdu su mygtukais ant korpuso, rinktis patogų valdymą nuotolinio valdymo pulteliu arba išmanų valdymą wi-fi ryšiu mobiliojo telefono programėle. Galėsite paleisti ar sustabdyti prietaisą, stebėti visą valymo procesą ar keisti nustatytus valymo režimus.

Robotai siurbliai: kuo jie pranašesni už tradicinius dulkių siurblius?

Namai – ta vieta, kurioje norime jaustis saugūs visomis prasmėmis. Liesdami laiką namuose norime žinoti, kad ši erdvė yra draugiška mūsų sveikatai. O, kad taip ir būtų, teks įveikti ne vieną iššūkį ir vienas jų – pasirūpinti, kad ji būtų idealiai švari, oras – gaivus. Tik tokiu atveju, pavyks išvengti kvėpavimo takų sudirginimo be alerginių reakcijų ir bus galima mėgautis puikia savijauta, jaukiu ir maloniu poilsiu. Vienas paprasčiausių būdų to pasiekti – užtikrinti reguliarių bei efektyvų dulkių, valymą. Šiandien tai padaryti galite naudodami įvairius gaminius, tačiau ilgą laiką tarp populiariausių pasirinkimų matydavome tradicinius dulkių siurblius. Tačiau po truputį aukštą savo poziciją šie įrenginiai užleidžia robotams siurbliams. Ir tikrai nebe reikalo – robotai siurbliai turi ne vieną pranašumą.

Greitesnis ir efektyvesnis dulkių valymas

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent siurbliai robotai turi algoritmiškai veikiančias navigacijos sistemas, todėl yra ypač išmanūs: geba sudaryti valomos patalpos žemėlapį ir pagal tai suplanuoti valymo maršrutą. O vartotojui tai reiškia puikų dalyką – to paties dydžio patalpa, robotu siurbliu bus išvaloma greičiau nei įprastu dulkių siurbliu.

Taupomas laikas

Nors įprasti dulkių siurbliai yra labai modernūs ir jais išvalyti patalpą neužtrunka ilgai, dėmesį verta atkreipti į tai, kad ir šiuo aspektu dulkių siurblys robotas yra kur kas pranašesnis: juk pasirinkę šį prietaisą, valymui nesugaišite nei minutės.

Taupomos fizinės jėgos

Lyginant su tradiciniais dulkių siurbliais, dulkių robotai nereikalauja, kad vartotojas valymo metu atliktų kokius nors veiksmus. Vadinasi, taupomos fizinės jėgos. Tad dėl šios priežasties, robotai siurbliai yra idealus pasirinkimas vyresnio amžiaus ar traumas patyrusiems žmonėms, kuriems sunku judėti namuose; o taip pat puikiai tinka ir visiems, kurie svajoja apie nevarginančią namų ruošą.

Taigi, kaip matyti, robotai siurbliai turi puikių pranašumų: užtikrina greitesnį ir efektyvesnį valymo procesą, leidžia sutaupyti daug laiko, o taip pat – ir fizinių jėgų. Tad pats metas paversti namų ruošą dar paprastesne kartu su robotu siurbliu.