Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Grožis, sveikata

  • Išvalyti filtrą

Veido valymo įrankiai 

Kiekvienas odos puoselėjimo ritualas prasideda nuo švarios odos. Net pačios brangiausios kosmetikos priemonės neduos labai didelės naudos jei negyvas paviršinis odos sluoksnis neleis vertingoms medžiagoms pasiekti gilesnių odos sluoksnių. Taigi, iš pažiūros toks paprastas, kasdienis veiksmas kaip odos valymas, iš tiesų yra labai svarbus.

Kiekvieną dieną valant veido odą įprastomis veido odos valymo priemonėmis ar prausiant vandeniu, nėra pašalinami visi makiažo priemonių likučiai ir kiti nešvarumai. Dėl riebalų pertekliaus bei besikaupiančių nešvarumų, užsikemša veido odos poros ir oda tampa nelygi.

Naudodami mūsų internetinėje parduotuvėje esančius veido odos valymo šepetėlius, efektyviai išvalysite veido poras bei viso veido odą, nepalikdami jokių nešvarumų likučių. Oda bus paruošta kasdieniam makiažo naudojimui – ji taps švelnesnė, lygesnė bei glotnesnė. Geriau įsigers kosmetinės veido priežiūros priemonės ir pasireikš tikrasis jų poreikis. Be to, dėl masažavimo poveikio pagerės kraujo cirkuliacija odoje, o tai paskatins kolageno gamybą.

O siekiančios intensyvesnio odos drėkinimo galės pasirinkti „Osom“ nano drėkintuvą veido odai, kuris ne tik sudrėkins išsausėjusią odą, tačiau ir ją pamaitins, pagerins kraujo apytaką bei gražins natūralią odos spalvą.