Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Burnos higiena

Grožis, sveikata

  • Išvalyti filtrą

Dantų balinimo priemonės 

Sveikų ir baltų dantų šypsena puošia, atrodo estetiškai bei suteikia pasitikėjimo savimi. Tačiau ne visi gali pasidžiaugti nepriekaištingai spindinčiais akinamo baltumo dantimis. Mūsų dantis veikia daugybė veiksnių, tokių kaip kavos, arbatos gėrimas, dažnas saldumynų vartojimas. Kai kurių žmonių dantys yra natūraliai linkę gelsti ar pilkėti, todėl dantų balinimas yra puiki išeitis, dovanojanti akinamą baltumą dantims. Nenuostabu, kad dantų balinimas visame pasaulyje yra viena populiariausių dantų gražinimo procedūrų.

Dantų balinimas gali būti atliekamas ne tik odontologo kabinete, bet ir namuose. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite dantų balinimo rinkinį, dantų balinimo rinkinį jautriems dantims, gelį dantų balinimo rinkiniui, dantų valymo bei balinimo putas, dantų balinimo juosteles, dantis balinantį serumą bei pieštukus dantų balinimo rinkiniui. Tačiau kaip iš iš gausybės priemonių išrinkti Jums tinkamiausią bei efektyviausią priemonę?

Dantų balinimo rinkinys leidžia pabalinti dantų spalvą namuose, naudojant pažangią dvigubo LED apšvietimo technologiją. Įrenginyje naudojama indukcinio įkrovimo technologija užtikrina patogų prietaiso naudojimą. Mėlyna šviesa reaguoja su profesionaliu dantų balinimo geliu, kuris efektyviai pašalina dėmes nuo dantų paviršiaus, o raudona – pašalina kvapą sukeliančias bakterijas ir atpalaiduoja dantenas. Šiame rinkinyje naudojami dantų balinimo geliai yra išbandyti ir patvirtinti naudoti namuose – tai yra saugus preparatas balinti dantis. Gelyje yra sodos, natūralių ekstraktų, tokių kaip alavijo sultys ar granatų sėklų ekstraktas, kurie apsaugo dantis nuo bakterijų ir padidėjusio jautrumo. Be to, jame nėra vandenilio peroksido, kuris dažnai naudojamas kituose šio tipo preparatuose. Naudokite šį rinkinį kasdien 6 dienas, vos po 15 minučių per dieną ir džiaukitės spindinčia šypsena.

Dantų balinimo juostelės – tai tobula alternatyva dantų balinimui odontologo kabinete. Tai itin lengvas ir greitas būdas balinti dantis – tereikia ant dantų pritvirtint juosteles ir jas palikti 15 minučių. Juostelės yra visiškai saugios naudoti- nesukelia diskomforto bei nepadidina dantų jautrumo.

Dantis balinantis serumas balina dantis bei atstato danties emalį nakties metu, kol Jūs miegate. Šis novatoriškas serumas, tepamas ant dantų, padeda sustiprintį dantų emalį bei užpildyti emalio mikro įtrūkimus, tuo pačiu metu veiksmingai pašalindamas spalvos pakitimus. Šiame serume taip pat yra ir fluoro, kuris neleidžia atsirasti dantų kariesui. Dantys tampa tvirtesni ir akivaizdžiai baltesni.

Dantų valymo ir balinimo putos yra naudojamos kaip dantų pasta. Tai puiki alternatyva tiems, kurie nenori užsiimti šiek tiek sudėtingesnėmis procedūromis, tačiau nori džiaugtis baltais dantimis. Tiesiog valykite dantis šiomis putomis ryte ir vakare, kaip įprasta dantų pasta, ir maždaug po 4-5 dienų naudojimo pastebėsite pirmuosius rezultatus. Norimas rezultatas priklauso nuo kiekvieno žmogaus emalio, tačiau šių putų negalima naudoti ilgiau negu 3 savaites.

Pasirinkite Jums tinkamiausią dantų balinimo priemonę ir džiaukitės nepriekaištingai balta šypsena kasdien.