Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Galingumas

Elektriniai paspirtukai, dviračiai, riedlentės

Turizmas

  • Akiniai nuo saulės

Laisvalaikio prekės

  • Išvalyti filtrą

Elektriniai paspirtukai, dviračiai, riedlentės 

Elektriniai paspirtukai, dviračiai, riedlentės

Elektriniai paspirtukai, dviračiai, riedlentės – išmanus kelionės sprendimas. Kelionėms mieste ir užmiestyje žmonės vis dažniau renkasi elektrinius paspirtukus ar elektrinius dviračius, o važiavimui išskirtinai mieste puikiai tinka elektrinė riedlentė. Šių išmanių transporto priemonių populiarumas ypač išauga šiltuoju metų laiku. Tačiau smagiai lekiančius elektrinių paspirtukų vairuotojus miestuose matome jau nuo ankstyvo pavasario iki pat vėlyvo rudens.

Paspirtukas – kompaktiškiausia transporto priemonė mieste

Elektriniai paspirtukai yra itin kompaktiška ir dar sulankstoma transporto priemonė, todėl jis neužims daug vietos namuose, taip pat elektrinį paspirtuką galima nesunkiai persinešti ar persivežti automobiliu ar autobusu. Elektrinį paspirtuką sulankstysite vos per 3 sekundes, tiek pat truks ir jo parengimas važiavimui. Beliks tik paspausti mygtuką – ir jūs kelyje!

Elektrinis dviratis – sprendimas kiekvienam

Mėgstate važinėtis dviračiu, tačiau įprastas mynimas pernelyg išvargina? Norite lengviau ir greičiau nukeliauti ilgesnius atstumus, mėgaudamiesi visais važiavimo dviračiu teikiamais malonumais? Tuomet elektrinis dviratis yra skirtas kaip tik jums. Sklandus elektrinio dviračio variklio darbas yra suderintas su pedalų mynimo galia, todėl jūs galėsite važiuoti žymiai greičiau, leistis į ilgesnes distancijas ir užvažiuoti į statesnius šlaitus nei iki šiol.

Elektrinė riedlentė – išskirtinis manevringumas mieste

Elektrinė riedlentė leis pajusti išskirtinį judėjimo ir manevringumo malonumą miesto gatvėse. Su modernia elektrine riedlente jums nereikės pasispirti koja, nes visą darbą už jus padarys galingas variklis. Riedlentės lenta pagaminta iš daugiasluoksnės kokybiškos ir itin patvarios medienos. Elektrinę riedlentę galėsite valdyti itin paprastai ir intuityviai – lenta važiavimo metu natūraliai lankstosi į visas puses, o aukštos kokybės ratukai ir guoliai leidžia mėgautis važiavimu visos kelionės mieste metu.