Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Burnos higiena

Grožis, sveikata

  • Išvalyti filtrą

Irigatoriai 

Burnos irigatorius – tai papildoma dantų ir tarpdančių priemonė, kuri pravers kiekvienam siekiančiam nepriekaištingos burnos ertmės higienos. Tarpdančių irigatoriai buvo išrasti jau prieš daugelį metų, tačiau ilgą laiką jie buvo naudojami tik odontologų kabinetuose. Laimei, dabar jie yra prieinami kiekvienam, siekiančiam džiaugtis sveikais dantimis. Tai puiki investicija į sveiką dantų higieną, kad Jūsų vizitai pas odontologus taptų vis retesni.

Burnos irigatoriai – visapusei burnos priežiūrai

Šis prietaisas purškia siaurą, stiprią aukšto slėgio vandens srovę, kuria išvalo dantenas bei tarpdančius. Tokiu būdu pašalinamos visos plika akimi nematomos apnašos, maisto likučiai bei bakterijos, kurios lemia dantų ėduonies bei kitų dantenų ligų atsiradimą. Stipri vandens čiurkšlė švelniai masažuoja dantenas, o kasdienę burnos priežiūrą paverčia malonumu. Šio prietaiso pagalba galėsite prižiūrėti savo burnos ertmę tiek namuose, tiek keliaujant ar atostogaujant.

Burnos irigatoriai nešiojantiems breketus

Ortodontinio gydymo metu maisto likučiai ir apnašos lengvai kaupiasi tarp dantų ir breketų. Po dantų valymo likusios apnašos gali tapti dantų gedimo bei dantenų uždegimo priežastimi. Nešiojantiems breketus įprasto dantų šepetėlio neužtenka ir yra reikalingas specialus įrankis dantų valymui, kuris pašalintų įstrigusias maisto daleles. Tam puikiai tiks dantų irigatorius, kuris padės tinkamai pasirūpinti savo burnos higiena.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite „Osom Oral Care“, „Panasonic“ burnos irigatorius, kurie leis mėgautis sveika bei gražia šypsena.