Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Galingumas

Difuzorius

Jonų generatorius

Infraraudonųjų spindulių technologija

Garbanojimo funkcija

Tiesintuvo plokštelės

Plaukų džiovintuvai

Plaukų kirpimo mašinėlės

Vyrams

Grožis, sveikata

Plaukams

Elektros prietaisai

  • Išvalyti filtrą

Plaukams 

Plaukai yra vienas iš svarbiausių išvaizdos elementų. Žvilgantys ir išpuoselėti plaukai akimirksniu sukelia aplinkinių susižavėjimą. Tačiau nepriekaištinga plaukų išvaizda reikalauja ne tik laiko, bet ir tam tikrų priemonių bei prietaisų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų garsių prekinių ženklų, tokių kaip „Babyliss Pro“, „Osom Professional“, „Wahl Pro“, „Andis“ profesionalių prietaisų plaukams pasirinkimą. Tai plaukų džiovintuvai, plaukų tiesintuvai, plaukų formuotuvai, garbanų formavimo žnyplės, plaukų kirpimo mašinėlės, trimeriai, barzdos kirpimo mašinėlės bei plaukų augimą skatinantys prietaisai.

Mūsų internetinėje parduotuvėje esantys plaukų formavimo prietaisai pasižymi naujausiomis technologijomis, kurios mažiau pažeidžia plaukus bei užtikrina plaukų apsaugą formavimo metu. Plaukų formavimo prietaisai su infraraudonųjų spindulių technologija, suteikia plaukams minkštumo ir spindesio, padeda plaukuose išlaikyti drėgmę bei jų neišsausina.

Plaukų džiovintuvai su išmaniąją vandens jonų technologija padės greitai ir saugiai išdžiovinti plaukus, nepažeidžiant jų struktūros. Plaukai nebesielektrins, mažiau velsis ir neišsausės.

Išsirinkite sau tinkamiausią prietaisą, kuris leis mėgautis spindinčiais ir išpuoselėtais plaukais!