Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Buitinė technika

Patalpų šildymas, vėdinimas

Grožis, sveikata

Kvepalai

Kvapai namams, kvapų difuzoriai

  • Eteriniai aliejai
  • Namų kvapai
  • Išvalyti filtrą

Kvapai namams, kvapų difuzoriai 

Darbe mes praleidžiame didžiąją dalį savo dienos, todėl grįžus į namus norime, kad mus suptų jauki ir kvepianti aplinka. Visi mėgstame leisti laiką namuose, kuriuose kvepia švara ar gėlėmis. Daugelis tyrimų įrodė, kad malonūs aromatai turi teigiamą poveikį mūsų psichologinei būsenai, nes jie pakelia nuotaiką, ramina bei padeda mąstyti pozityviai.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų kvapų namams pasirinkimą – tai namų kvapai su lazdelėmis, purškiami kvapai namams, pakabinami kvapai namams, geliniai kvapai namams, kvapai automobiliui, aromaterapinės žvakės, eteriniai aliejai bei kvapai skalbiniams. Išskirtinio aromato kvapai pradžiugins kiekvieną, sukurs ypatingą nuotaiką bei jaukią aplinką.

O tie, kas domisi aromaterapija, galės išbandyti eterinius aliejus aromaterapinėms procedūroms. Aromaterapinės procedūros naudojamos ne tik atsipalaidavimui, bet ir įvairiems negalavimams mažinti, malšinant mus kasdien lydintį stresą bei propoguojant sveiką gyvenseną. Aromatinių aliejų kvapai sukelia ramybės, saugumo, gerovės bei pasitenkinimo jausmus, mažina įtampą bei streso hormono – kortizolio išsiskyrimą.

Viskas ko Jums reikia – tai „Zyle“ difuzorius. Įlašinkite šiek tiek eterinio aliejaus į kvapų difuzorių ir mėgaukitės savo mėgstamu aromatu. Eterinių aliejų dėka Jūsų namai ne tik nuostabiai kvepės, tačiau ir būsite apsaugoti puolant peršalimo ligoms. Taip pat sumažins įtampą, nerimą, bei pakels nuotaiką. Tiesiog atsipalaiduokite ir mėgaukitės!

Rinkitės iš didesnės ir mažesnės talpos kvapų difuzorių, taip pat mini kvapų difuzorių. Pagal poreikius galite rinktis iš 300 ml, 100 ml ir 15 ml talpos difuzorių. Juos taip pat galėsite naudoti kaip oro drėkintuvus, kad jūsų namuose, biure ar darbovietėje oras niekuomet nebūtų sausas ir nemalonus kvėpuoti.