Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Kategorijos

Grožis, sveikata

  • Išvalyti filtrą

Epiliatoriai, fotoepiliatoriai 

Lygi ir švelni oda be nepageidaujamų plaukelių – tai, ko siekia dauguma moterų. Yra daugybė depiliacijos būdų, tad kaip išsirinkti sau tinkamiausią, kad glotnia oda galėtumėte džiaugtis kuo ilgiau?

Vienas iš populiariausių pasirinkimų tai epiliatorius. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite „Panasonic“ epiliatorius, kurie leis mėgautis lygia ir glotnia oda net iki 4 savaičių. Didžioji dalis epiliatorių gali būti naudojami po vandeniu, todėl pasirūpinti savo oda galėsite tiesiog duše. Šie prietaisai turi skirtingą veikimo principą, todėl galėsite išsirinkti tai, kas atitiks konkrečiai Jūsų poreikius bei galimybes. Jie leis atsipalaiduoti ir mėgautis odos glotnumu be plaukelių gana ilgą laiką.

Ilgai išliekantis efektas

Epiliatorius pašalina plaukelius su šaknimis, todėl jie atauga daug lėčiau, o švelniu epiliacijos rezultatu galėsite mėgautis net iki keturių savaičių.

Šalina viso kūno plaukelius

Naudodami skirtingus epiliatoriaus priedus, galėsite pašalinti viso kūno plaukelius – rankų, kojų, pažastų bei bikini zonos.

Kūno priežiūra Jums patogiu metu bei vietoje

Įsigiję epiliatorių galėsite šalinti kūno plaukelius bet kuriuo metu ir bet kokioje vietoje – ar būtumėte namuose, ar kelionėje. Taip sutaupysite daug laiko.

Nedidelės išlaidos

Naudodami epiliatorių galėsite rūpintis kūno priežiūra ne vienerius metus ir Jums nebereikės jokių papildomų išlaidų depiliacijos procedūroms grožio salone.

O tos, kurios siekia ilgalaikio plaukelių šalinimo efekto ir nori kur kas ilgiau mėgautis lygia bei glotnia oda be nepageidaujamų plaukelių, siūlome rinktis fotoepiliatorius.

Fotoepiliatoriaus veikimo principas yra pagrįstas pažangia intensyvios impulsinės šviesos technologija. Jis veikia odos pigmentą melaniną, kuris suteikia plaukams tamsų atspalvį. Patekusi į plauko pigmentą, impulsinė šviesa tampa šiluma ir sunaikina plauko svogūnėlį. Dėl šios priežasties plaukai neatauga ilgą laiką. Plaukelių šalinimas fotoepiliatoriumi yra išties veiksmingas. Išbandžiusieji teigia, kad plaukeliai atauga gerokai rečiau, o daugelis iš jų būna ženkliai silpnesni.

Jokio skausmo ir odos dirginimo

Fotoepiliatorius – puikus pasirinkimas bijančioms skausmo. Ne paslaptis, jog kai kurių kūno vietų oda yra labai jautri, tad reikia ieškoti kuo mažiau odą dirginančio plaukelių šalinimo būdo. Būtent toks būdas ir yra fotoepiliacija. Atliekant šią procedūrą, jaučiamas tik minimalus perštėjimas. Oda neparausta, todėl iš kart po procedūros galite užsiimti bet kokia veikla.

Plaukeliai neatauga dar ilgesnį laiką

Vos po 4 savaičių naudojimo pastebėsite daug mažesnį plaukelių augimą. O naudojant prietaisą 3 mėnesius, vos 10 minučių per savaitę, ataugančių plaukelių sumažės net 96 %! Reguliariai naudodamos prietaisą pastebėsite, kad plaukelių atauga vis mažiau ir mažiau, o jie tampa smulkesni ir šviesesni.

Maksimalus komfortas

Ši procedūra nereikalaus daug Jūsų laiko, o ją atlikti galėsite bet kokiu Jums patogiu metu – nereikės derintis nei pagal specialistų, nei grožio salono darbuotojų grafikus.

Universalumas

Fotoepiliatorius gali būti pritaikomas pačių įvairiausių vietų plaukelių šalinimui – veidui, rankoms, nugarai, kojoms, pilvui, pažastims bei bikini zonai.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite inovatyvius, apdovanojimus pelniusius „SmoothSkin“ fotoepiliatorius, kurie pateisins kiekvienos moters lūkesčius ir svajones apie tobulą odą pavers realybe.