Mobili įkraunama barzdaskutė BaByliss PRO Double Foil Metal Shaver FXFS2E

Mobili įkraunama barzdaskutė BaByliss PRO Double Foil Metal Shaver FXFS2E

Kodas: FXFS2E
120,00 €
Į norų sąrašą
Įsigykite prekę mūsų parduotuvėje: Parduotuvių sąrašas
  • Nemokamas pristatymas perkant nuo 80,00 €
    Nemokamas pristatymas perkant prekių už 29€ ir daugiau
  • NEMOKAMAI pristatysime iki spalio 7 dienos
  • NEMOKAMAI atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje

Mobili įkraunama barzdaskutė BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver“

BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver“ barzdaskutė idealiai suderina prabangų dizainą ir aukščiausio lygmens technologinius sprendimus. Ši mobili įkraunama barzdaskutė puikiai tinka profiliavimui, yra nedidelė, todėl ypač patogi naudoti. O net du jos skutimo tinkleliai užtikrins maksimaliai greitą ir efektyvų skutimą.

Funkcionali

Barzdaskutė pasižymi plačiu funkcionalumu, kuris leis skusti ne tik barzdą, bet ir padės kirpėjui plikai nuskusti galvą esant labai trumpiems plaukams. Taip pat BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver“ barzdaskutė taps nepamainomu prietaisu šalinant likusius plaukelius nuo kaklo ar veido.

Dvigubas skutimo paviršius

Efektyvios BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver“ įkraunamos barzdaskutės variklis atlieka net 11 000 judesių per minutę, garantuodamas precizišką nuskutimą. Dvigubas skutimo paviršius leidžia prisitaikyti prie veido kontūro ir dirbti dar našiau bei greičiau

Ypač ploni tinkleliai

Itin ploni ir prie veido kontūro prisitaikantys abu skutimo tinkleliai užtikrina saugų bei precizišką skutimą be jokio odos sudirginimo. Skutimo tinkleliai yra lengvai pakeičiami.

Metalinis korpusas

Pilnai metalinis barzdaskutės korpusas suteikia jai ne tik elegantiškumo, tačiau ir apsaugo prietaisą nuo sutrenkimų. Korpusas yra itin patogus lietimui bei laikymui ir sukuria puikų barzdaskutės svorio balansą laikant rankoje.

Praktiškas dangtelis

BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver“ turi patogų ir praktišką dangtelį, kuris apsaugos barzdaskutės galvutę ir leis patogiai ją nešiotis su savimi bet kur. Baigę skustis tiesiog uždėkite apsauginį dangtelį, kad ji išsijungtų.

Su laidu ar be laido

Šią barzdaskutę galėsite naudoti su laidu arba pasirinkti belaidį veikimą. Tai leis nepertraukiamai dirbti su klientais, nelaukiant, kol barzdaskutė vėl įsikraus. Tuo tarpu įkrauta barzdaskutėnepertraukiamaiveiks net iki 3 valandų.

Išskirtinės BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver“ savybės:

• Ergonomiškas ir tvirtas metalinis korpusas.

• Funkcionalus skutimas ne tik barzdai.

• Dvigubas, platus 44 mm skutimo paviršius.

• Ašmenys: 11 000 jud. / minutę.

• Lengvai pakeičiami, ploni skutimo tinkleliai.

• Apsauginis dangtelis.

• Pilnai įkrauta veikia iki 3 val.

• Naudojimas su laidu arba be laido.

Svarbu: ši mobili barzdaskutė yra labiausiai tinkama padailinti jau padarytą kirpimą. Tai nėra įrankis pilnam barzdos kirpimui, ypatingai kietiems plaukams, kurie gali deformuoti arba kitaip pažeisti labai ploną barzdaskutės folijos tinklelį. Šia barzdaskute puikiai pašalinsite nuo veido ar kaklo likusius nepageidaujamus plaukus.

Plačiau
Prekės toje pačioje kategorijoje
Daugiau
© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2022.