Reikia patarimo?+370 655 94094

Mobili įkraunama barzdaskutė BaByliss PRO Double Foil Metal Shaver Gold FXFS2GE, aukso spalvos

Prekės kodas: FXFS2GE

132,00 €
Į mėgstamas prekes

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Mobili įkraunama barzdaskutė BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver Gold“, FXFS2GE, aukso spalvos

BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver Gold“ barzdaskutė idealiai suderina prabangų dizainą ir aukščiausio lygmens technologinius sprendimus. Ši mobili įkraunama barzdaskutė puikiai tinka profiliavimui, yra nedidelė, todėl ypač patogi naudoti. O ne...

Daugiau

Mobili įkraunama barzdaskutė BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver Gold“, FXFS2GE, aukso spalvos

BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver Gold“ barzdaskutė idealiai suderina prabangų dizainą ir aukščiausio lygmens technologinius sprendimus. Ši mobili įkraunama barzdaskutė puikiai tinka profiliavimui, yra nedidelė, todėl ypač patogi naudoti. O net du jos skutimo tinkleliai užtikrins maksimaliai greitą ir efektyvų skutimą.

Funkcionali

Barzdaskutė pasižymi plačiu funkcionalumu, kuris leis skusti ne tik barzdą, bet ir padės kirpėjui plikai nuskusti galvą esant labai trumpiems plaukams. Taip pat BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver Gold“ barzdaskutė taps nepamainomu prietaisu šalinant likusius plaukelius nuo kaklo ar veido.

Dvigubas skutimo paviršius

Efektyvios BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver Gold“ įkraunamos barzdaskutės variklis atlieka net 11 000 judesių per minutę, garantuodamas precizišką nuskutimą. Dvigubas skutimo paviršius leidžia prisitaikyti prie veido kontūro ir dirbti dar našiau bei greičiau

Ploni skutimo tinkleliai

Itin ploni ir prie veido kontūro prisitaikantys abu skutimo tinkleliai užtikrina saugų bei precizišką skutimą be jokio odos sudirginimo. Skutimo tinkleliai yra lengvai pakeičiami.

Metalinis korpusas

Pilnai metalinis barzdaskutės korpusas suteikia jai ne tik elegantiškumo, tačiau ir apsaugo prietaisą nuo sutrenkimų. Korpusas yra itin patogus lietimui bei laikymui ir sukuria puikų barzdaskutės svorio balansą laikant rankoje.

Praktiškas dangtelis

BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver Gold“ turi patogų ir praktišką dangtelį, kuris apsaugos barzdaskutės galvutę ir leis patogiai ją nešiotis su savimi bet kur. Baigę skustis tiesiog uždėkite apsauginį dangtelį, kad ji išsijungtų.

Su laidu ar be laido

Šią barzdaskutę galėsite naudoti su laidu arba pasirinkti belaidį veikimą. Tai leis nepertraukiamai dirbti su klientais, nelaukiant, kol barzdaskutė vėl įsikraus. Tuo tarpu įkrauta barzdaskutė nepertraukiamai veiks net iki 3 valandų.

BaByliss PRO „Double Foil Metal Shaver Gold“ specifikacijos:

• Ergonomiškas ir tvirtas metalinis korpusas.

• Funkcionalus skutimas ne tik barzdai.

• Baterija: NiMH.

• Įkrovimo laikas: 3 val.

• Dvigubas, platus 44 mm skutimo paviršius.

• Ašmenys: 11 000 judesių / minutę.

• Lengvai pakeičiami, ploni skutimo tinkleliai.

• Apsauginis dangtelis.

• Pilnai įkrauta veikia iki 3 val.

• Naudojimas su laidu arba be laido.

• Laido ilgis: 3 m.

• Spalva: auksinė.

Svarbu: ši mobili barzdaskutė yra labiausiai tinkama padailinti jau padarytą kirpimą. Tai nėra įrankis pilnam barzdos kirpimui, ypatingai kietiems plaukams, kurie gali deformuoti arba kitaip pažeisti labai ploną barzdaskutės folijos tinklelį. Šia barzdaskute puikiai pašalinsite nuo veido ar kaklo likusius nepageidaujamus plaukus.

Mažiau

Dažnai perkama kartu