Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinis garpuodis Taurus SALUTECOOK

Prekės kodas: SALUTECOOK

52,00 €
Į mėgstamas prekes
Pristatysime iki gegužės 27 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Elektrinis garpuodis Taurus „SALUTECOOK“

Atraskite ypač sveiką, greitą ir paprastą maisto gaminimo būdą su el. garpuodžiu Taurus „SALUTECOOK“. Gaminant maistą šiuo būdu išlaikomos visos maisto mineralinės medžiagos, vitaminai ir maistinė vertė. Virimui garpuodyje nereikia pridėti jokių riebalų – naudodami šį prietaisąjūs galėsite mėgautis ištie...

Daugiau

Elektrinis garpuodis Taurus „SALUTECOOK“

Atraskite ypač sveiką, greitą ir paprastą maisto gaminimo būdą su el. garpuodžiu Taurus „SALUTECOOK“. Gaminant maistą šiuo būdu išlaikomos visos maisto mineralinės medžiagos, vitaminai ir maistinė vertė. Virimui garpuodyje nereikia pridėti jokių riebalų – naudodami šį prietaisąjūs galėsite mėgautis išties sveikesniu maistu tuojau pat. Ir visa tai bus daug paprasčiau, nei įsivaizduojate, o garpuodis išlaikys gaminamų produktų spalvas, kvapus ir natūralų skonį.

Du patiekalai vienu metu

Taurus „SALUTECOOK“ turi dvi skirtingo dydžio maisto ruošimo talpas, kurios leidžia vienu metu paruošti skirtingą maistą. Su šiuo garpuodžiu sutaupysite laiko ir patenkinsite visus jūsų sveikesnės ir maistingesnės mitybos poreikius.

Nuostabūs ryžiai kaip restorane

Šis el. garpuodis padės ruošti ne tik neįtikėtinus garuose pagamintus patiekalus, bet ir mėgautis nuostabaus skonio ryžiais. Prietaisas turi yra ryžių virimo priedą, kuriuo namuose galėsite pasiruošti puikaus skonio ryžius ir atnaujinti jais savo meniu garnyrus.

Laikmatis

Taurus „SALUTECOOK“ integruotas laikmatis automatiškai sustabdys garpuodį, kai tik pasibaigs nustatytas laikas, o sudėti produktai bus paruošti.

Lengvas valymas

Prietaisą taip pat lengva valyti kaip ir juo naudotis. Dangtis, ryžių priedas ir kitos nuimamas dalis galima plauti indaplovėje. Tuo tarpu prietaiso korpusą galėsite tiesiog valyti drėgna šluoste ir nusausinti.

Išskirtinės el. garpuodžio savybės:

• Galia: 800 W.

• Tinka visų rūšių maistui gaminti.

• Gaminamas maistas išlaiko maistingąsias savybes.

• Ypač didelė talpa.

• Dvi maisto vienu metu ruošimo talpos: 6 l ir 1 l.

• Ryžių gamybos priedas.

• Integruotas laikmatis.

• Lengvas valymas: komponentus galima plauti indaplovėje.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu