Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinis dviratis Myatu X80MRED, 250 W, 36 V, 7,5 Ah

Prekės kodas: X80MRED

1 190,00 €
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 27 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Elektrinis dviratis Myatu „X80MRED“, 250 W, 36 V, 7,5 Ah

Mėgstate važinėtis dviračiu, tačiau įprastas mynimas pernelyg išvargina? Norite lengviau ir greičiau nukeliauti ilgesnius atstumus, mėgaudamiesi visais važiavimo dviračiu teikiamais malonumais? Tuomet elektrinis dviratis „Myatu“ yra skirtas kaip tik jums. Sklandus elektrinio dviračio vari...

Daugiau

Elektrinis dviratis Myatu „X80MRED“, 250 W, 36 V, 7,5 Ah

Mėgstate važinėtis dviračiu, tačiau įprastas mynimas pernelyg išvargina? Norite lengviau ir greičiau nukeliauti ilgesnius atstumus, mėgaudamiesi visais važiavimo dviračiu teikiamais malonumais? Tuomet elektrinis dviratis „Myatu“ yra skirtas kaip tik jums. Sklandus elektrinio dviračio variklio darbas yra suderintas su pedalų mynimo galia, todėl jūs galėsite važiuoti žymiai greičiau, leistis į ilgesnes distancijas ir užvažiuoti į statesnius šlaitus.

Ilgesnė distancija ir greitis

Elektrinis dviratis „Myatu“ vienu baterijos įkrovimu padės jums nuvažiuoti tolimesnį atstumą iki 60 km kur kas lengviau ir įdedant žymiai mažiau fizinių pastangų. Su šiuo elektriniu dviračiu ilgos distancijos jums taps nuotykiu, kurio metu galėsite mėgautis peizažu bei grynu oru, tuo pačiu metu išvengdami įprastinio lydinčio nuovargio. Be viso to, šis elektrinis dviratis leis jums išvystyti net iki 25–32 km/val. greitį, kurį pasieksite be paprasto dviračio tam pareikalaujančių didelių pastangų bei treniruočių.

Dvi važiavimo funkcijos

Myatu“ elektrinis dviratis pasižymi funkcionalia važiavimo pasirinkimo galimybe su arba be pedalų mynimo. Reguliuokite „Assistant“ važiavimo funkciją nuo 0 iki 5 važiavimo pagalbą mynimui , kad elektrinis dviratis tiesiog palengvintų jums mynimą arba rinkitės visiškai automatinę važiavimo funkciją, su kuria visą darbą už jus padarys elektrinis dviratis.

Informatyvus LCD ekranėlis

Elektrinis dviratis turi patogų LCD ekranėlį, kuriame visuomet važiavimo metu galėsite matyti ir sekti savo važiavimo greitį, nuvažiuotą atstumą, el. dviračio mynimo pagalbos lygį bei baterijos įkrovą.

Sutaupykite laiko ir jėgų

Mes nuolatos kur nors vykstame – į darbą, apsipirkti, sportuoti, pasižvalgyti po miestą ar atostogauti. Elektriniai dviračiai žmonėms ne tik suteikia judėjimo laisvę, tačiau ir leidžia atrasti nematytas miesto vietas keliaujant bei kaskart mėgautis naujais potyriais. Šie dviračiai tampa vis populiaresni judriame mieste, norint sutaupyti laiko ir aplenkti kelyje susidariusias automobilių spūstis.

Techninės elektrinio dviračio „Myatu“ savybės:

• El. variklis: BAFANG, 250 W.

• Maksimalus greitis: 25–32 km/val.

• Įkrovimo laikas: 4–8 val.

• Nuvažiuojamas atstumas: iki 60 km.

• Rėmas: magnio, 51 cm.

• Stabdžiai: priekiniai ir galiniai diskiniai

• Maksimalus išlaikomas svoris: 120 kg.

• Ratai: 51 x 5 cm.

• Konstrukcija: magnio lydinys.

• Pavarų sistema: Shimano 7.

• Baterija: 36 V, 7,5 Ah.

• Spalva: raudona.

DĖMESIO: važiuojant elektriniu dviračiu privaloma visuomet dėvėti apsaugos priemones (saugos šalmą, kelių ir alkūnių apsaugas) bei laikytis kelių eismo taisyklių, užtikrinti pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių saugumą.

Mažiau Į krepšelį

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu