Reikia patarimo?+370 655 94094

El. Paspirtukas Beaster Scooter BS61ST, 2 x 1000 W, 52 V, 18,2 Ah, diskiniai stabdžiai

Prekės kodas: BS61ST

1 399,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 23 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Kompensacija

El. Paspirtukas Beaster Scooter „BS61ST“, 2 x 1000 W, 52 V, 18,2 Ah, diskiniai stabdžiai

Beaster Scooter „BS61ST“ elektrinis paspirtukas išsiskiria savo aukštos kokybės, didelės talpos 52 V, 18,2 Ah baterija ir galingu 2 x 1000 W bendro galingumo varikliu. Tai leidžia paspirtukui išvystyti didelį net iki 65 km/val. siekiantį greitį ir vienu įk...

Daugiau

Kompensacija

El. Paspirtukas Beaster Scooter „BS61ST“, 2 x 1000 W, 52 V, 18,2 Ah, diskiniai stabdžiai

Beaster Scooter „BS61ST“ elektrinis paspirtukas išsiskiria savo aukštos kokybės, didelės talpos 52 V, 18,2 Ah baterija ir galingu 2 x 1000 W bendro galingumo varikliu. Tai leidžia paspirtukui išvystyti didelį net iki 65 km/val. siekiantį greitį ir vienu įkrovimu nuvažiuoti iki 60–65 km atstumą. Prietaisas turi diskinius stabdžius ir dideles 25,4 cm (10 colių) padangas, kurios padės užvažiuoti net į 30° įkalnes, o patvari paspirtuko konstrukcija išlaikys iki 150 kg apkrovą.

Aliuminio lydinio rėmas

Elektrinis paspirtukas yra pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio, kuris yra ypač tvirtas ir važiuojant leidžia jaustis saugiai. Jis yra ne tik lengvas, tačiau ir paprastai sulankstomas – taigi neužima daug vietos ir leidžia jį visur pasiimti su savimi.

Informatyvus ekranėlis

Beaster Scooter „BS61ST“ elektrinio paspirtuko ekranėlis yra itin informatyvus ir patogus. Jame naudojimosi paspirtuku metu visuomet matysite važiavimo greitį, nuvažiuotą atstumą, baterijos įkrovos lygį ir veikimo trukmę.

Ličio jonų baterija

Patikima, didelės talpos 52 V, 18,2 Ah ličio jonų baterija garantuos prietaiso ilgaamžiškumą, patikimumą važiuojant ir efektyvų naudojimą. Bateriją įkrausite per 4–12 val.

Didelės miesto padangos

Ypač didelės 25,4 cm skersmens padangos yra atsparios nusidėvėjimui bei gerai absorbuoja smūgius važiavimo mieste metu.

Paprastas valdymas

Beaster Scooter“ el. paspirtuko valdymas itin patogus ir intuityvus. Paspirtuką valdysite lengvai, todėl važiavimas juo bus itin malonus.

Kilkite į įkalnes

Šiuo elektriniu paspirtukas galėsite pakilti į 30° įkalnes. Amortizatoriai sušvelnina kelio nelygumus bei užtikrina išskirtinį patogumą važiuojant.

Diskiniai stabdžiai

Diskiniai paspirtuko Beaster Scooter „BS61ST“ stabdžiai užtikrina nepriekaištingą stabdymo jėgą ir saugumą visos jūsų kelionės paspirtuku metu.

Pagamintas iš tvirtų, aukštos kokybės medžiagų

Elektrinis paspirtukas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina jo tvirtumą, universalumą ir saugumą. Patvari paspirtuko konstrukcija išlaiko iki 150 kg apkrovą, o pats prietaisas sveria 32 kg.

Lengvai sulankstomas

Pasinaudoję paspirtuku jį sulankstysite vos per kelias sekundes. Prietaiso sulankstymas yra itin patogus ir paprastas. Sulankstytas paspirtukas užims žymiai mažiau vietos, todėl jį galėsite nesunkiai transportuoti automobiliu ar persinešti į reikiamą vietą.

Techninės elektrinio paspirtuko Beaster Scooter „BS61ST“ savybės:

• Bendras galingumas: 2 x 1000 W.

• Baterija: ličio jonų, 52 V, 18,2 Ah.

• Baterijos įkrovimo laikas: apie 4–12 val.

• Maksimalus greitis: 65 km/val.

• Maksimalus atstumas pilna įkrova: 60–65 km.

• Maksimalus vairuotojo svoris: 150 kg.

• Maksimali įkalnė: 30°.

• Stabdžiai: diskiniai.

• Padangos: 25,4 cm, miesto.

• Svoris: 32 kg.

Dėmesio: važiuodami elektriniu paspirtuku visuomet dėvėkite apsaugos priemones (saugos šalmą, kelių bei alkūnių apsaugas)!

PASTABA: elektrinių paspirtukų nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo šių faktorių:

1. Vairuotojo svorio, paspirtuko programinių nustatymų, oro slėgio paspirtuko padangose.

2. Baterijos įkrovimo lygio, baterijos nusidėvėjimo / likutinės talpos lygio, - baterijos savybės kinta eksploatacijos eigoje ir tiesiogiai priklauso nuo naudojimo intensyvumo bei krovimo įpročių.

3. Vairavimo stiliaus (staigiai akceleruojant ar važiuojant maksimaliu greičiu nuvažiuojamas atstumas trumpėja), kelio reljefo, vėjo stiprumo bei krypties, oro temperatūros (krentant aplinkos temperatūrai, ličio baterijų techninės charakteristikos prastėja).

Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Galingumas 2 x 1000 W
Maksimalus greitis 65 km/val.
Baterija 52 V
Nuvažiuojamas atstumas iki 65 km

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu