Reikia patarimo?+370 655 94094

Įkraunamas dulkių siurblys Zyle ZY701VC, 450 W, 28,8 V

Prekės kodas: ZY701VC

229,00 €
Į mėgstamas prekes
NEMOKAMAI pristatysime iki gegužės 20 dienos

Turite klausimų?

Klausti

Informacija

Įkraunamas dulkių siurblys Zyle „ZY701VC“, 450 W, 28,8 V

Įkraunamas dulkių siurblys „Zyle“ leis jums tvarkytis namuose dar paprasčiau ir efektyviau. Prietaisas pasižymiypač galingu 450 W skaitmeniniu 100 tūkst. aps./min. varikliu, kuris šį universalų belaidį dulkių siurblį padaro dar efektyvesnį. Unikalus dizainas bei nesudėtingas nešvarumų paš...

Daugiau

Įkraunamas dulkių siurblys Zyle „ZY701VC“, 450 W, 28,8 V

Įkraunamas dulkių siurblys „Zyle“ leis jums tvarkytis namuose dar paprasčiau ir efektyviau. Prietaisas pasižymiypač galingu 450 W skaitmeniniu 100 tūkst. aps./min. varikliu, kuris šį universalų belaidį dulkių siurblį padaro dar efektyvesnį. Unikalus dizainas bei nesudėtingas nešvarumų pašalinimas garantuoja lengvą naudojimą ir puikius rezultatus kiekvienuose namuose.

Aukšta įsiurbimo galia

Zyle „ZY701VC“ pakraunamas dulkių siurblys turi 130 AW įsiurbimo galią, kuri idealiai tiks visiems kietų grindų paviršiams bei kilimams valyti.

Skaitmeninis 450 W galingumo variklis

Zyle“ belaidis dulkių siurblys turi pažangų skaitmeninį variklį, kuris yra ne toks triukšmingas ir galingesnis už įprastus variklius. Cikloninė siurbimo sistema pažangi filtravimo sistema užtikrina ypač gerus siurbimo rezultatus. Dėl didelės įsiurbimo galios, su šiuo prietaisu pašalinsite įvairius trupinius, nešvarumus, naminių gyvūnėlių plaukus ir netgi kačių kraiką, neprarandant esamos įsiurbimo galios.

Belaidis

Pamirškite varginančius, trukdančius ir visur besipainiojančius laidus. Naudojant belaidį „Zyle“ dulkių siurblį jūsų daugiau nevaržys laidai, o siurbti galėsite žymiai patogiau ir greičiau.

Lengvas

Dulkių siurblio „Zyle“ svoris siekia vos 2,4 kg, todėl namų tvarkymas su šiuo prietaisu taps jums tikru malonumu.

Veikimo laikas iki 50 min.

Pilna įkrova ir naudojant mažo greičio režimą Zyle „ZY701VC“ dulkių siurblys galės veikti iki 50 min. Tiek laiko visiškai užteks ne tik vidutiniams, tačiau ir didesnio ploto namams išsiurbti.

Idealus naminių gyvūnų plaukams siurbti

Unikalaus dizaino dėka, prietaisas ypač tinka naminių gyvūnėlių plaukų siurbimui. Minkšta besisukanti dulkių siurblio galvutė tuo pat metu susiurbia tiek dideles šiukšles, tiek ir mažas dulkeles ir plaukus.

HEPA-10 filtras

Zyle“ dulkių siurblys turi integruotą „HEPA-10“ filtrą, kuris padeda pašalinti net iki 99,97% 0,3 µm ore esančių mikrodalelių ir nešvarumų. Tai ne tik užtikrins švarą namuose, tačiau ir saugos Jūsų sveikatą.

Pašalina alergenus

Šis dulkių siurblys ypač pravers namuose, kuriuose yra alergiškų žmonių. Lengvai ir greitai pašalinkite nepageidaujamas dulkių erkutes, pelėsių sporos ir žiedadulkes. Intensyviai valykite tiek kilimus, tiek ir kietų grindų dangas.

Didelė nešvarumų talpykla

Dulkių siurblio nešvarumų talpyklos dydis siekia 0,5 l. Talpykla yra patogiai ištuštinama.

Galimybė naudoti kaip rankinį dulkių siurblį

Šį dulkių siurblį esant poreikiui, galima greitai ir lengvai transformuoti į rankinį siurblį, su kuriuo greitai išvalysite nešvarias bei sunkiai pasiekiamas vietas. Taip pat patogiai valysite sofas, automobilio saloną.

Ličio jonų baterija

Prietaise integruota 28,8 V, 8 x 2500 mAh ličio jonų baterija yra itin ilgaamžė ir patvari. Šią aukštos kokybės bateriją pilnai įkrausite per 4–5 val.

2 viename“ antgaliai

Dulkių siurblys „Zyle“ komplektuojamas su universaliais „2 viename“ antgaliais. Tai funkcionalus siauras antgalis ir antgalis, specialiai skirtas sofoms ir minkštiems paviršiams valyti.

Įkraunamo dulkių siurblio „Zyle“ techninės savybės:

• Galingumas: 450 W.

• Maksimalus veikimo laikas: iki 50 min.

• Variklis: skaitmeninis, 10 000 aps./min.

• Įsiurbimo galia: 130 AW.

• Įkrovimo laikas: apie 4–5 valandos.

• Baterija: ličio jonų, 28,8 V, 8 x 2500 mAh.

• Nešvarumų pašalinimas ore: iki 99,97% 0,3 µm dalelės.

• Filtravimo technologija: cikloninė filtravimo sistema.

• Nešvarumų talpyklos dydis: 0,5 l.

• HEPA filtro modelis: HEPA-10.

• Svoris: 2,4 kg.

• Lengvai transformuojamas į rankinį dulkių siurblį.

• Priedai: „2 viename“ siauras antgalis, antgalis sofoms valyti, tvirtinimas ant sienos.

Mažiau Į krepšelį

Charakteristikos

Dulkių siurblio tipas Įkraunamas siurblys
Galingumas 450 W
Garantija 24 mėn
Hepa filtro modelis HEPA 10
Baterijos tipas Ličio jonų
Maži antgaliai tarpams Taip

Šią prekę taip pat rasite: Visų parduotuvų kontaktus rasite čia

Dažnai perkama kartu