Reikia patarimo?+370 655 94094

Kaina

Nuo:
Iki:

Gamintojai

Maisto ruošimas

Virtuvės ir stalo reikmenys

Indai maisto laikymui ir ruošimui

  • Išvalyti filtrą

Prieskonių malūnėliai 

Prieskonių malūnėliai: kaip išsirinkti?

Druskos ir pipirų, bei kitų prieskonių malūnėliai ne tik pasitarnaus kaip itin patogus maisto gamybos įrankis, tačiau ir papuoš Jūsų virtuvę ar pietų stalą. Prieskonių malūnėliai gali būti gaminami iš įvairios kokybiškos medienos, tokios kaip skirtingų spalvų bukas, permatomo akrilo, dažytos akacijos medienos ar netgi nerūdijančio plieno. Jūs taip pat galite įsigyti elektrinius malūnėlius, marmurines prieskonių grūstuves ar specialius dvigubus malūnėlius, skirtus dviem prieskoniams vienu metu laikyti.

Atsakingai įvertinkite gaminio tipą

Prieskonių malūnėliai yra įvairių tipų, todėl labai svarbu atsakingai tai įvertinti, kad išsirinktumėte tinkamiausią. Vertinantiems greitį bei paprastumą, puikiai tiks elektriniai malūnėliai – jais ypač greitai ir lengvai susmulkinsite prieskonius savo gaminamiems patiekalams pagardinti. Jei prieskonius naudojate ypač įvairius, puikiai tiks prieskonių malūnėlių rinkiniai arba dvigubi prieskonių malūnėliai, skirti net dviejų rūšių prieskoniams laikyti. Dar vienas pasirinkimas – granitinės grūstuvės ar marmurinės grūstuvės, kuriomis lengvai susmulkinsite įvairius prieskonių.

Įvertinkite ir kitas gaminio savybes

Prieskonių malūnėlis jums tarnaus tikrai ne vienerius metus, todėl renkantis ypač svarbu įvertinti ir kitas savybes. Pavyzdžiui, jei pasirinksite gaminį, kurį galima plauti indaplovėje, priežiūra bus kur kas paprastesnė. Atkreipkite dėmesį ir į gamino dizainą bei spalvą – juk šis prietaisas ne tik palengvins maisto ruošimą, bet ir papuoš jūsų virtuvę.

Prieskonių malūnėlis – stilingas ir kompaktiškas jūsų virtuvės pagalbininkas.