Reikia patarimo?+370 655 94094

Elektrinis paspirtukas „Beaster Scooter“ išbandytas Dakare!

B. Vanagui Dakaro stovykloje reikėjo ir paspirtuko

Lenktynininkas Benediktas Vanagas 2020 m. Dakaro ralyje bendrojoje įskaitoje užėmė aukštą 15 vietą. Jo ir kitų lietuvių lenktynininkų dalyvavimą Dakaro ralyje užgniaužę kvapą kasdien sekė tūkstančiai Dakaro maratonui neabejingų autosporto mėgėjų.

Dakaro bivakas (lenktynininkų stovykla po atviru dangumi) tai infrastruktūra su didele teritorija. Kaip teigė pats B. Vanagas, „Jei pradėsi vaikščioti po jį, kai kyla klausimai, prarasi daug laiko. Tai mes turime greitą, ekologišką ir visureigį judėjimo sprendimą“.

Vanagas_01

Lenktynininkas pasirinko „Beaster Scooter“ elektrinį paspirtuką

Vienas universaliausių lenktyninkų Baltijos šalyse B. Vanagas mobiliam judėjimui po Dakaro bivaką pasirinko Beaster Scooter paspirtuką „BS45“. Tai žinomas lenktynininkas padarė dėl kelių priežasčių: dviejų varomų ratų, aukštos prošvaisos, kompaktiškumo bei aukštos kokybės bekelės padangų.

„Šis elektrinis paspirtukas kopia į 60° įkalnes, tai praktiškai mažasis #BlackHawk brolis. Galios mums net per daug – 3,2 kW.“ – gerų žodžių „Krinona“ paspirtukui Beaster Scooter „BS45“ negailėjo jį pačiame Dakare išbandęs B. Vanagas.

Vanagas_02

Beaster Scooter „BS45“ – ypač galingas ir patikimas paspirtukas

Šis elektrinis paspirtukas puikiai tiks ne tik naudojimui tokiomis ekstremaliomis sąlygomis kaip Dakare, tačiau ir kasdieniam važinėjimui gatvėmis ir užmiesčio keliais. Ličio jonų 60 V, 26 Ah baterija pasižymi itin didele talpa, dėl kurios galėsite paspirtuku nuvažiuoti iki 70–90 km bei pasiekti įspūdingą 70–80 km/val. greitį.

28 cm skersmens elektrinio paspirtuko padangos yra specialiai pritaikytos važiavimui bekele ir ypač atsparios nusidėvėjimui. Šios padangos puikiai absorbuoja smūgius, mažina atatranką ir garantuoja maksimaliai komfortišką važiavimą net ekstremaliausiomis sąlygomis. Be viso to, paspirtukas atlaiko net iki 200 kg apkrovą, taip pat turi nuotolinio atrakinimo pultelį ir signalizaciją.

Vanagas_04

Manevringumas ir lengvas sulankstymas

Paspirtuko galingumas ir ypatingas manevringumas užtikrina, kad Beaster Scooter „BS45“ galės jus užvežti net į 60° įkalnes ir atlikti įvairius triukus. Tuo tarpu puikūs amortizatoriai sušvelnins kelio nelygumus bei užtikrins išskirtinį patogumą važiuojant.

Pasinaudoję paspirtuku, jį sulankstysite itin lengvai ir greitai. Prietaiso sulankstymas yra patogus ir paprastas. Sulankstyto paspirtuko matmenys žymiai sumažėja, todėl jis tampa kur kas lengviau transportuojamas po pasivažinėjimo.

Vanagas_03

Rinkitės Dakare išbandytą paspirtuką

Jeigu jūs norite Lietuvoje kaip Benediktas Vanagas Dakaro bivake vairuoti greitą, galingą ir kompaktišką paspirtuką, rinkitės „Beaster Scooter“. Šio Dakare išbandyto Beaster Scooter „BS45“ modelio elektrinio paspirtuko ieškokite „Krinona“ parduotuvėse.

Beaster Scooter „BS45“ – išbandytas Dakare!