Reikia patarimo?+370 655 94094

Kambukka gertuvės: numalšinkite savo troškulį stilingai!

„Krinona“ pristato itin šiuolaikiškas, greitam ir besikeičiančiam gyvenimo būdui pritaikytas belgiškas Kambukka gertuves. Vandens gertuvės, termopuodeliai ir termogertuvės tinkamos neštis su savimi visur ir visada. Kur bevyktumėte – tiesiog pasivaikščioti į miestą, išvyką, žygį, ilgesnę kelionę, sporto varžybas ar festivalį – Kambukka leis jums patogiai ir lengvai mėgautis šaltu arba karštu gėrimu. Su šiomis gertuvėmis jūs pamiršite visus nepatogumus, kurie lydi įprastas gertuves, ir galėsite pasinerti į savo mėgstamą veiklą bei mėgautis nepamirštamais įspūdžiais.

Sveikata ir ekologija su Kambukka

Vanduo yra pagrindinis gyvybės ir sveikatos šaltinis. Suaugusio žmogaus organizme yra apie 70 % vandens, raumenyse – 75 %, kauluose – dar apie 28 %. Toks įprastas, bet stebuklingas gyvybės šaltinis kaip vanduo turi įtakos visiems žmogaus organizmo gyvybiniams procesams, kuriais rūpintis nuo šiol bus dar lengviau. Su Kambukka gertuvėmis paprastą vandens gėrimą paversite ne tik žymiai patogesniu ir malonesniu įpročiu, bet ir patikėsite, kad gertuvė gali tapti unikalia ir išskirtine jūsų įvaizdžio dalimi.

Jei jums nesvetima ekologija bei gamtos saugojimas – tai dar viena priežastis vietoje vienkartinės taros rinktis gertuvę. Su savimi turėdami Kambukka gertuves ar termopuodelius pamiršite apie nepatogius, nepraktiškus ir gamtos resursus eikvojančius įprastus plastikinius butelius. Ypač ilgaamžiai Kambukka produktai padės jums ne tik atrodyti stilingai, bet ir jaustis gerai. Juk kiekvieną kartą nenusipirkę naujo buteliuko vandens, bet pripildę savo gertuvę, jūs sumažinate žemėje išmetamo plastiko kiekį!

Visiems metų laikams

Šaltuoju metų laiku, kai norėsite pasilepinti karšta kava ir arbata, jūsų pašonėje tiesiog privalo būti Kambukka termopuodeliai. Šie unikalūs puodeliai yra ilgaamžiški bei turi itin funkcionalų dangtelį, kuris gali būti uždaras, atviras arba atsidaryti vienu paspaudimu. Tai leis jums ramiai mėgautis savo gėrimu, nepriklausomai kur ir kaip jį gersite. Kambukka termopuodeliais galėsite naudotis be jokios baimės, kad gėrimas gali išsilieti arba pratekėti, nes puodelis yra itin sandarus.

Šiltuoju laikotarpiu, kai norėsite atsigaivinti karštą dieną arba po intensyvios treniruotės, Kambukka gertuvės ir vėl galės jums padėti. Įvairiausių stilių, raštų ir dydžių gertuvės pavergs jūsų širdis. Gertuvės yra ergonomiškos bei madingos, taip pat sandarios ir lengvai išvalomos. Su Kambukka gertuvėmis išsiskirsite iš minios ir mėgausitės savo gėrimu.

Šaltas gėrimas nesušils, o karštas neatvės

Kambukka termogertuvės ir termopuodeliai pasižymi išskirtinėmis temperatūros išlaikymo savybėmis. Šalčio išlaikymo čempionas yra „Elton Insulated“ termogertuvės, kurios jūsų gėrimą šaltą išlaikys net iki 21 valandos! Tuo tarpu karštus gėrimus geriausiai išlaiko „Olympus“ modelio termopuodeliai. Juose gėrimas neatvės net iki 10 valandų. Kuo termopuodelis ar gertuvė yra didesnė, tuo geriau ji išlaiko gėrimą šiltą arba šaltą. „Olympus“ termopuodeliai puikiai laiko ne tik karštį, bet ir šaltį (20 val), mažai atsilikdami nuo „Elton Insulated“ termogertuvių. Iš kitų Kambukka modelių savo termoreguliacinėmis savybėmis išsiskiria stilingosios „Reno Insulated“ termogertuvės. Jose karštas gėrimas neatvės – 8 val, o šaltas nesušils – 20 val.
O termopuodeliai „Etna“ karštą gėrimą išlaikys karštą – 9 val, o šaltą – 18 val. Tad nuo šiol galėsite būti ramūs, kad su Kambukka termogertuvėmis ir termopuodeliais norėdami atsigaivinti ar sušilti rasite savo gėrimą tokios temperatūros, kokios ir tikėjotės!

Skirtingi dydžiai skirtingiems poreikiams!

Yra net kelių dydžių gertuvės bei termopuodeliai, kad būtų išpildyti visi jūsų poreikiai. Mažiausia talpa siekia vos 300 ml. O didžiausia net 1 l.

Kambukka „Elton“ tipo gertuves galėsite pasirinkti tarp 1000 ml. talpos ir perpus mažesnės 500 ml. talpos, o „Elton Insulated“ termogertuvę galite rasti net 750 ml, jos yra didžiausios talpos Kambukka termogertuvės.

Jei norite ko nors stilingo ir išsiskiriančio iš visų kitų gertuvių, jums puikiausiai tiks Kambukka „Reno Insulated“ termogeruvės. Yra du dydžiai „Reno Insulated“ termogertuvių – 300 ml. ir 500 ml. Be to šios termogertuvės išsiskiria savo dizainu, spalvingais raštais, paveikslėliais. Su jomis niekada nebus nuobodu, o išskirtinis dizainas visuomet privers atsisukti.

Kambukka „Etna“ termopuodeliai yra dviejų dydžių – 300 ml. ir 500 ml. Taip pat yra „Etna Grip“ termopuodeliai, kurie nuo paprastų „Etna“ termopuodelių skiriasi guminiu apvalkalu, kuris padaro šiuos termopuodelius itin patogius laikyti rankoje.

Taip pat galėsite rinktis Kambukka „Olympus“ termopuodelius, kurių talpa yra nuo 300 ml. iki 500 ml. Jų dizainas yra išskirtinis, o gertuvės itin patogios naudoti.

Jei norite patogios ir šaunios gertuvės, rinkitės Kambukka „Lagoon“, kurių talpa yra nuo 400 ml. iki 1000 ml. Dėl plataus pasirinkimo lengvai išsirinksite labiausiai patinkančią. Dar labiau akį traukia spalvotos ir žaismingos Kambukka „Lagoon“ gertuvės, skirtos vaikams.

Gertuvės, kuriomis jūsų vaikai didžiuosis

Dar labiau nei suaugusiesiems, vandenį svarbu gerti vaikams. Deja, vaikai dažnai mieliau geria nesveikus, gazuotus gėrimus. Tad ką daryti, kad vaikai vartotų daugiau sveikų gėrimų, kurių jiems ypatingai reikia? Sprendimą siūlo nuotaikingos ir linksmos vaikiškos Kambukka gertuvės, kurias tiesiog norisi paimti į rankas.

Kambukka sukūrė funkcionalias, žaismingo ir unikalaus dizaino vaikiškas gertuves. Vienaragiai, princesės, superherojai, tai tik dalis personažų, kuriuos galite sutikti ant nuotaikingų gertuvių, todėl kiekvienas vaikas tikrai išsirinks jam patinkančią! Dėl ypač spalvotų dizainų, vaikui gerimas iš tokių gertuvių taps linksmu ir įdomiu žaidimu.

Kiekviena Kambukka „Lagoon“ gertuvė yra nedidelė, todėl yra itin patogios naudoti vaikams. Ji tilps kiekvieno vaiko kuprinėje ar krepšyje, neužimdama daug vietos. Visos gertuvės, skirtos vaikams, yra funkcionalios, kiekviena iš jų turi atlenkiamą gėrimo snapelį, dėl kurio jūsų vaikas galės gerti savo gėrimą net nepakeldamas galvos nuo žaidimo ar kitos mėgstamos veiklos! Užlenkus snapelį galėsite nesibaiminti, kad gėrimas išsilies, nes gertuvės yra ypatingai sandarios.

Unikalūs, lengvai keičiami dangteliai

Ar kada nors pagalvojate, kaip gerai būtų karštą vasaros dieną atsigaivinti šaltu gėrimu? Su Kambukka unikalaus dizaino gertuve galėsite tai padaryti visai be pastangų. Kambukka universalus dangtelis tinka visoms firmos gertuvėms, tad norint šalto gėrimo jums reikės tik ant termopuodelio uždėti gertuvės dangtelį ir visai be pastangų mėgautis vėsą išlaikiusiu gėrimu.

Dangteliai yra keturių tipų. Dauguma Kambukka dangtelių turi užraktus, kurie užtikrins, kad jūsų gėrimas neišsilies. Kai kurie dangteliai suteiks jums galimybę pasirinkti, kada norite paspaudus mygtuką gerti, o kada norite užrakinti gertuvę ar termopuodelį; taip pat galėsite atsukti ir užsukti tuomet, kai norėsite atsigerti. Kiti dangteliai suteikia jums net tris pasirinkimus: gerti iš nuolatos atidarytos gertuvės, atidaryti gertuvę su paspaudimu ir ją užrakinti.

Itin lengvai valomos

Kaip įsitikinti, kad išvalius buteliuką neliks nė lašo arbatos, kavos ar sportinio gėrimo? Dėl Snapclean® technologijos šios gertuvės ir termopuodeliai yra lengvai išvalomi, todėl galėsite nesibaiminti dėl užsilikusio gėrimo. Jums reikia tik suspausti mechanizmo kraštus ir jį patraukti, taip gertuvės mechanizmas išsitrauks iš dangtelio. Mechanizmą taip pat saugu plauti indaplovėje, tad galėsite būti visiškai užtikrinti, kad kiekvieną kartą po plovimo geriate gėrimą iš švarios gertuvės.

Kambukka – stilingos gertuvės visiems gyvenimo atvejams.