Reikia patarimo?+370 655 94094

Pirkėjų reikalavimai dulkių siurbliams auga

Tikriausiai nė vienas neįsivaizduojame švarių namų be dulkių siurblio. Specialistai pataria, jog rinkdamiesi prietaisą buičiai, visuomet įvertinkite, ar jo parametrai ir funkcijos atitinka lūkesčius. O jie auga. Šiais laikais aukštus reikalavimus siurblio funkcijoms ir darbo su juo komfortui kelia jautrūs, alergiški žmonės, gyvūnų augintojai ar tie, kuriems svarbiausia taupyti laiką namų ruošai. Šiuo metu rinkoje pakraunami dulkių siurbliai yra sparčiausiai auganti siurblių kategorija.

Europoje viena dažniausių kvėpavimo takų alergijų yra alergija namų dulkių erkutėms (erkė, priklausanti voragyvių klasei). Skaičiuojama, kad viename grame namų dulkių gali būti apie 2000 dulkių erkučių. Daugiausia jų yra kilimuose, čiužiniuose, taip pat minkštuose balduose. Tarp dažniausiai šių erkučių sukeliamų ligų – alerginė sloga ir alerginė astma.

100 proc. išnaikinti dulkių erkučių, deja, neįmanoma, tačiau dalį jų namuose išnaikinti pavyks, - taip sumažės ir alergijų rizika. Specialistai, ypač jautriems žmonėms, kenčiantiems nuo dulkių erkučių sukeltų sveikatos problemų, rekomenduoja kiek įmanoma labiau rūpintis namų švara: dažnai siurbti kilimus, minkštus baldus, čiužinius, pastaruosius labai rekomenduojama vėdinti lauke tiek žiemos, tiek vasaros laiku.

4 lygių cikloninė sistema
Žinoma, kilimų siurbimas – kasdienis dalykas, tačiau čiužiniai, minkšti baldai valomi rečiau, todėl ten puiki terpė veistis dulkių erkutėms. Kitaip sakant, ten, kur namuose kaupiasi dulkės, visuomet bus ir dulkių erkučių. Vis dėlto kaip visavertiškai išsiurbti baldus, čiužinius turint didelį nepatogų, paprasčiausių funkcijų siurblį? Veikiausiai šį klausimą sau užduoda daugelis, mat pastebima, kad pastaruoju laiku vis daugiau šeimų atsisako sunkių, didelių bei nepatogių siurblių ir ieško alternatyvos, kaip namų tvarkymą paversti lengvesniu ir greitesniu.

UAB „Krinona“ vyr. vadybininkas Mindaugas Kazlauskas pasakojo, jog pirkėjai pamėgę pakraunamą dulkių siurblį ZYLE ZY505VC. Jis populiarus tarp įvairių žmonių, net ir reikliausių, nes siurblys sukurtas remiantis naujausiomis technologijomis. „Šis siurblys turi skaitmeninį variklį, tai mokslo pažangos rezultatas, leidžiantis siurbliui generuoti didesnę siurbiamąją galią, ilgesnį tarnavimo laiką. Dėl skaitmeninio variklio siurbiamoji galia prilygsta daugumai standartinių laidinių dulkių siurblių.

ZYLE dulkių siurblys turi patentuotą 4 lygių daugiacikloninę filtravimo sistemą, dėl jos pašalinama net 99,99 proc. ore esančių nešvarumų, tokių kaip dulkių erkės, pelėsio sporos ir žiedadulkės. Intensyviai valo tiek kilimus, tiek ir kietų grindų dangas, - aiškino M.Kazlauskas. - Tai universalus siurblys, kuris gali atstoti didelius sunkius ir garsius siurblius.

Šis siurblys visiškai paneigia mitą, kad pakraunami siurbliai skirti ir tinkami tik mažiems butams.“ Dėl minėtos filtravimo sistemos šis dulkių siurblys paklausiausias tarp šeimų, turinčių mažus vaikus ir gyvūnus, prietaisas puikiai išsiurbia plaukus, išsibarsčiusį kraiką. Naudodami paprastą dulkių siurblį namuose galite jausti stiprų dulkių kvapą, vadinasi, jūsų siurblys negeba tinkamai išfiltruoti susiurbto oro ir į aplinką išleidžia mikrono dydžio dulkes bei dulkių erkutes. O jos sukelia čiaudulį, burnos perštėjimą bei, kaip minėta, alergijas.

Zyle pakraunamas dulkių siurblys

SELF drive technologija
Turbūt visi sutiks, kad namų valymas laidiniais siurbliais varginantis: siurbiant skirtinguose aukštuose, skirtinguose kambariuose iš elektros lizdo vis tenka ištraukti laidus ir taip papildomai vaikščioti bei gaišti laiką. O jei neturime ar nerandame ilgintuvo, norint išsiurbti baldus, tenka juos perstūminėti, kad „užtektų laido“. Ar norint išvengti minėtų nepatogumų verta rinktis pakraunamą dulkių siurblį? Ar išsiurbti dideliems namams pakaks įkrautos baterijos veikimo laiko? Ar pakraunamas dulkių siurblys bus naudingas siurbiant automobilį?

M.Kazlauskas paaiškina, kad dėl didelės ličio jonų baterijos talpos pakraunamo dulkių siurblio ZYLE ZY505VC veikimo laikas, naudojant itin galingą siurbimą, yra apie 30 minučių. Įprastai to visiškai pakanka visavertiškam namų valymui. Be to, šį siurblį galima greitai transformuoti į rankinį dulkių siurblį (komplektacijoje yra papildomi antgaliai). Automobilio, sofų, kitų sunkiai prieinamų vietų, kuriose kaupiasi nešvarumai, siurbimas nebebus toks varginantis.

Vis dėlto minėtą dulkių siurblį galime vadinti neprilygstamu dėl keletos dalykų – pirmiausia dėl unikalaus minkšto siurblio volelio galite drąsiai siurbti visų tipų grindis, parketą, laminatą, minkštus kilimus. Dėl SELF drive technologijos namus siurbsite lengvai. Didelių fizinių pastangų nereikalaujanti namų ruoša ypač aktuali šiais laikais, kai neretas turėdamas begalę veiklų ir atsakomybių namų tvarkymui skiria liekantį laiką, kai jau ir taip esame pavargę.

Pasak UAB „Krinona“ vyr. vadybininko M.Kazlausko, SELF drive yra visiškai unikali technologija. „Siurblio volelis per minutę apsisuka net 10 000 kartų, o pats siurblys lengvai važiuoja į priekį. Jums tereikia pakreipti siurblį norima linkme. Taigi namų tvarkymas pereina į visiškai kitą lygį - siurbimą be pastangų. Jums nebereikės siurblio stumdyti pirmyn ir atgal, norint siurbti grindis, tereikės lengvai prilaikyti viena ranka, o visa kita atliks siurblys“, - apie ZYLE siurblio ypatybes pasakojo M.Kazlauskas.

Plaukų nukirpimo funkcija
Namuose būtent gyvūnų plaukai tampa tikru galvos skausmu – plaukų pilna visur, tiek ant kiliminės dangos, sofos, virtuvės, vonios grindų. Augintinių plaukai apvelia įprastų dulkių siurblių volelius, antgalius, filtrus, o jų valymas - tai papildomas bei nemalonus laiko švaistymas. M.Kazlausko teigimu, šis siurblys turi galingą motorizuotą dulkių siurblio šepetį, kuris leis pašalinti gyvūnėlių plaukus nuo įvairių grindų dangų. Kad būtų dar patogiau ir išvengtumėte aplink prietaiso šepetį susiraizgiusių plaukų, dulkių siurblys turi plaukų nukirpimo funkciją. Todėl nereikės papildomai gaišti laiko siurblio valymui.

Vienoje Vilniaus „Krinona“ parduotuvių sutikta pirkėja Jolanta tikino, jog pakraunamu dulkių siurbliu ZYLE ZY505VC susidomėjo po to, kai šį išbandė pas anytą. „Kas siurbs ten, dabar nepasidalija šeimos nariai, - juokėsi Jolanta. - Matydama tokį kitų entuziazmą ir aš pabandžiau siurbti, išties patiko, labai lengvas siurbimas. Kadangi mes savo name turime katę ir šunį, kurie kelis kartus per metus smarkiai šeriasi, man labai aktualu, kad gerai išsiurbtų plaukus.

Nes dabartinis mano turimas siurblys, deja, apsivelia, tada su drėgna šluoste nubraukiu antgalius ir plaukus metu į šiukšlių dėžę. Taip sunaudoju ir papildomų šluosčių. Taip pat po kiekvieno siurbimo drėgnu skudurėliu nuvalau visą dulkių siurblį, nes jis po siurbimo būna visas aplipęs smulkiomis dulkelėmis. Prisipažinsiu, man tas papildomas darbas labai nepatinka. O su šiuo siurbliu tokių problemų nėra. Be to, siurblys labai estetiškas ir neužimantis daug vietos. Manau, verta investuoti į kokybišką daiktą.“